Tartalomjegyzék BME Fórum 2015
Jó fórumozást! Gyertek minél többen!

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kattints a kedvenc témád alján a "Feliratkozás a témára" linkre, és email-ben értesülsz, ha utolsó látogatásod óta új hozzászólás érkezett. Csak az első új hozzászólás után kapsz emailt, így postafiókod nem lesz teli!
Google

2008-ban kezdünk! :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK)
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Davor
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

megvan a számunk?? nekem mér nincs meg a többiek száma?Very Happy
Vissza az elejére
Vivieny
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Davor írta:
megvan a számunk?? nekem mér nincs meg a többiek száma?Very Happy

A Viktor elküldte elvileg a névsort email cimel telszámmal.
Ha gondolod elküldöm, ha nincs meg

Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

megköszönnémSmile -> robitschkodavor@citromail.hu

lehet hogy megkaptam, csak amikor jött 130új üzenet, akkor elment a kedvem az olvasgatástól és törölgettem őket...
Vissza az elejére
Vivieny
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Nah ha minden igaz akkor elküldtem Smile
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Ha a 7es Tk-ból vki jár erre, akkor annak üzenem, hogy fél 10-kor találkozunk a Szeged Vendéglő előtt (ez is Gellért tér, csak Bartók Béla út 1, no ezt jól megaszondtam... Ne késsetek Mr. Green
Vissza az elejére
Qsz
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Davi te még zöldfülűűű vagy blöö Razz
GT után okosabb lettem az élet értelmével kapcsolatban cigi Az egyik fele az alkohol, a másik... Azt a fantáziádra bízom Wink
Vissza az elejére
Davor
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

szerintem is megérne egy újabb beszélgetést ez az élet értelme dolog, bennem is sok minden átértékelődött...Razz
majd megkeressük Máriát, és onnan már sínen van minden Very Happy
Vissza az elejére
Petya1989
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!
Vivi, Davor nekem sincs telszámlista meg ilyesmi! Küldjétek már el nekem is légyszi! Meg jaja mi is találkozhatnánk valahol holnap fél 10-kor, hogy ne kóvájogjunk, csak ehhez kéne egy senior is! Az msn cimem: bppeti1989@freemail.hu
Előre is köszi ha elküldi valaki a listát! Very Happy
Vissza az elejére
Qsz
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sztem Mária is ugyanezen a véleményen lenne Very Happy Bár ő tuti megveti a káros szenvedélyeket, látszik rajta... Megejtjük az újabb filozós estét, aki akar még jönni, majd jelentkezzen Wink De csak ha érez elhivatottságot az élet értelméről beszélgetni több órán át Mr. Green

7-es Tk figyelem, van már nekünk is levlistánk!!
címe:eszk20087tk@googlegroups.com
Mindenki csatlakozhat a google-on!
Vissza az elejére
Davor
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

naaaa hello 8.TK, valaki tényleg elküldhetné a listát az ímélcímemre (itt van pár kommenttel feljebb), akinek meg nincs meg a lista, az írhat nekem, és ha megkapom, továbbküldömSmile
Vissza az elejére
Szilvi :)
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Davor írta:
naaaa hello 8.TK, valaki tényleg elküldhetné a listát az ímélcímemre (itt van pár kommenttel feljebb), akinek meg nincs meg a lista, az írhat nekem, és ha megkapom, továbbküldömSmile

elvileg elküldtem nektek!
remélem +kaptátok Very Happy
Vissza az elejére
kati
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 16:32    Hozzászólás témája: tajkártya Hozzászólás az előzmény idézésével 

Valaki okos ember mondja meg nekem,hogy a beiratozáshoz mindenképp az eredeti TAJ kártya kell-e vagy esetleg megelégszenek a másolatával is?!csak mert az eredeti kártyám valahova elbújt előlem,bár már megkezdtem a nagy erőkkel való felkutatását.

csak nem a 8as tk is találkozót próbál megbeszélni?!azt hittem,nálunk már soha nem lesz szervezkedés Smile szerintem a Gellért téren kéne találkozni mert az úgyis útbaesik.
mondjuk vmelyik seniorunk is kéne a találkához...

Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 16:38    Hozzászólás témája: Re: tajkártya Hozzászólás az előzmény idézésével 

kati írta:
Valaki okos ember mondja meg nekem,hogy a beiratozáshoz mindenképp az eredeti TAJ kártya kell-e vagy esetleg megelégszenek a másolatával is?!csak mert az eredeti kártyám valahova elbújt előlem,bár már megkezdtem a nagy erőkkel való felkutatását.

csak nem a 8as tk is találkozót próbál megbeszélni?!azt hittem,nálunk már soha nem lesz szervezkedés Smile szerintem a Gellért téren kéne találkozni mert az úgyis útbaesik.

Szia!
tajkártyát is kell vinni?akkor leírnád, lécci, h miket kell még?
köszi!

én az évnyitóra nem megyek, uh majd hívlak titeket, h merre lesztek!
Vissza az elejére
Davor
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Hát kaptunk egy levelet, abban az ál h ezeket kel vinni:
a felvételi döntésről kapott határozat
szem.ig.
születési anyakönyvi kivonat
bizonyítványok, nyelvvizsgák
Taj kártya, adóig., bankszámlaszám
2db igazolványkép (nemtom mér)
kék színű toll Very Happy

amúgy a Gellért téren tuti találkozunk, mert kb onnan megy be mindenki:)
(de ha valaki kiabálni fogja h 69, fakk wit szilensz, akkor megtaláljuk 1mást;-) )
Vissza az elejére
Petya1989
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Valaminek kell a fénymásolata is! Pl a biziknek, meg az anyakönyvi kivonatnak is! De a Gellért téren hoool?
Vissza az elejére
Adelaide
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

na igen, a biziknek az eredetije ÉS a fénymásolata is kell.
anyakönyvinek viszont fénymásolata csak. megnézem ha az eredetit viszed Razz

Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

ja, az igazolványkép meg az indexhez kell ha minden igaz
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

huanita írta:
Zsömi te ki vagy?? Egyszerűen nem tudlak felismerni a képről, pedig egy tk-ben vagyunk. Shocked Laughing

Vaits Zoltánnak hívnak:). És ha már itt tartunk, te ki vagy? Smile
Vissza az elejére
zsömi
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

davide írta:
zsömi írta:
3as tankör hétfőre van tervezve vmi program a kötelezők után?

elvileg lesz... lehetséges, hogy elmegyünk tanszereket venni, vagy legalábbis elmondjuk, hogy mi kell... meg sztem bővítjük egymásról való ismereteinket egy sör mellett... te mikor mész fel Bpre?

Hétfő reggel csak ahogy levlisán is írtam. Viszont felvettelek elvileg msnen ott lehet egyszerűbb lenne beszélni:) Smile
Vissza az elejére
geri
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Plíz valaki a 8.tk-ből küldje el azt a bizonyos listát => veglesigeri@freemail.hu
Ha nem megy akkor meg Peti vagy Davor vagy akárki aki jön fél10re a térre, küldjétek el privátba a mobilszámotokat, hogy legalább egy-két emberé meglegyen...
Amúgy az a fél10 lehetne 9is?!
Kössziii
Vissza az elejére
geri
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

jah igen..és a Gellért téren hol?
Vissza az elejére
.Bálint
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

hello 1. tk! . ..

HOL A G*BE VAGYTOK +!?'"++ (:
Vissza az elejére
Vivieny
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

A gellért téren hol ?
Amugy én is elküldtem a lista cucot neked Davor.

Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

.Bálint írta:
hello 1. tk! . ..

HOL A G*BE VAGYTOK +!?'"++ (:

Mivan Bálint, itt vagyok, nyugi.. nem lesz baj.. anyu vigyáz ránk.. Mivan?Very Happy Hiányzunk? Írj az 1. tk levlistára

Norbi
Vissza az elejére
davide
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 18:49    Hozzászólás témája: Re: tajkártya Hozzászólás az előzmény idézésével 

kati írta:

szerintem elég a száma is

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK) Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74  Következő
72 / 74 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebben a fórumban
BMEEOK.HU
HOLCAM.HU