Tartalomjegyzék BME Fórum 2015
Jó fórumozást! Gyertek minél többen!

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kattints a kedvenc témád alján a "Feliratkozás a témára" linkre, és email-ben értesülsz, ha utolsó látogatásod óta új hozzászólás érkezett. Csak az első új hozzászólás után kapsz emailt, így postafiókod nem lesz teli!
Google

2008-ban kezdünk! :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 70, 71, 72, 73, 74  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK)
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Adelaide
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 30, 2008 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

sziasztok!
segítséget szeretnék kérni, mert csak szerdátol van hol laknom , viszont 120 kmre lakom, szóval azt a javaslatot kaptam, h kérjek meg valami kedves és jószándékú társamat hogy arra a két napra had aludjak a szobájában, szóval várom az angyalkámat, cuccom alig lesz , hálózsákot vizsek és szobatiszta leszek ígérem:)
előre is köszi nagyon sokat segítenétek

Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 30, 2008 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Szia!
Igazából ágyam csak egy van és még rettentő nagy a felfordulás, de hozzám jöhetsz!!!
Vissza az elejére
Felhasználó weblapjának megtekintése
ruhen
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 30, 2008 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Köszönöm!
Vissza az elejére
Adelaide
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 30, 2008 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

orsy írta:
Szia!
Igazából ágyam csak egy van és még rettentő nagy a felfordulás, de hozzám jöhetsz!!!

de aranyos vagy, köszi! de amúgy te most koleszos vagy vagy albis?

Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 30, 2008 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

egyik se Very Happy van egy lakásom a Baranyai téren, 10 percre az egyetemtől.
Vissza az elejére
Felhasználó weblapjának megtekintése
Fanni49
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 30, 2008 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

-Zsolti- írta:
Idézet:

Szia! Igen, megvannak még, Pestről a XI. ker-ből vihető. Holnap reggeltől fent vagyok Pesten, telózol és viheted! Very Happy

Király! köszi! én csak kedden megyek fel, majd felhívlak ha fent vok!

Gólyákok! Kit vettek fel Bercsényi 520-530 környékére?

én az 525-ösben leszek

Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 30, 2008 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

bercsényi 126-os környékén kik lesznek??
I don't understand why so many "so called" chocolate lovers complain about the calories in chocolate, when all true chocoholics know that it is a vegetable. It comes from the cocoa bean, beans are veggies, 'nuff said.
Vissza az elejére
davide
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 30, 2008 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

kpallsi írta:
Azt szeretném megkérdezni, hogy regisztrációs héten lesz-e valamilyen program? Ha igen, mikor és mi? Vsak mert ha lehet, nem maradnék fennt egész héten Pesten, és jó lenne tudni, mikor mire számíthatok.
(Hármas tk)
Köszi!

Igen Kata, lesznek programok, de ezek nem kötelezőek, tehát ha haza szeretnél menni, természetesen nem fogunk kikötözni:) de ajánlom őket azért...

Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 30, 2008 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Igen, de itt a nagy kérdés, hogy ezek meik napokon lesznek a hétvége az ok az tuti hétfő is, de közben?
Vissza az elejére
kpallsi
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 30, 2008 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Hát igen, ez a nagy kérdés... Nem szeretnék én haza jönni, meg kimaradni sem semmi jóból. De sajnos a felköltözés csak két ütemben megoldható, mert kocsink, na az nincs, vonaton meg egyszerre csak egy gurulós bőröndöt bírok el Very Happy Szóval ha közben monjuk két napig nem lenne semmi, akkor haza tudnék "ugrani" a maradék cuccomért.
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 30, 2008 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Az órarend-kérdésre még visszatérve: " A 2008/09/1 félévben munkanap áthelyezés lesz: okt. 24. péntek >> okt. 18. szombat, ez beállításra került a Neptunban órarendszerkesztő moduljában is. " Szóval no para a szombattól...

7-es Tk. jelentkezz:-)
Duurva, már csak 1 nap a nyárból...
Vissza az elejére
ceri
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 30, 2008 23:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

buli van nálam gyertek 30/5827969
hívjatok akit érdekel vagy írjatok msn a_personn@hotmail.com

Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 30, 2008 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

8-as TK!! Merre vagytok???
Hétfőn mikor és hol talizunk??

Jah és még egy a seniorokhoz: a képeket ugye sikerült megmenteni? Wink

Pussz mindenkinek!
Vissza az elejére
Vivieny
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 0:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Lindi89 írta:

Jah és még egy a seniorokhoz: a képeket ugye sikerült megmenteni? Wink

Pussz mindenkinek!

Szio
A hétfői tali engem is érdekelne.

Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 5:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

üdv.
Kár h nem tudtam veletek tartani ma éjjel, bonusz egy kalap szar, de legalább van wifi..
Legjobbakat
Vissza az elejére
-Zsolti-
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

Tartózkodási hely: Szeged/ BP /részegenazárokban/ rajzfölött/ rajzalatt

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Fanni írta:
én az 525-ösben leszek

Imááádlak! Mi 526.
Akkor meglesz a minőségi vizuális javulás Very HappyVery HappyVery Happy (eddig bogyó volt ott)

Question: Why?
Answer: Top-Posting.
Question: Whats the most annoying thing on the internet?
Vissza az elejére
Cuske
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

davide írta:
Mesike Smile írta:
Köszönöm, Davide. Smile Én nem voltam gólyatáborban, de minden gyakorlati órán C2-ben vagyok. Ez akkor most azt jelenti, hogy 2-es tankör és a C jelű órarendet kell néznem a pdf-ben, ami a cd-n volt? Smile

*tudatlan gólya befigyel* Cool

ez azt jelenti, hogy te 9. tankörös vagy, vagyis C2-es és igen, a C-s órarend kell, de mint soraphis is írta, nézd meg a neptunban az órarendet.. jah, asszem még a rajzotok nincs felvéve... de csak ennyi a hiány..

ehh, nem tudtam kibogarászni a hsz-ek közül, hogy akkor ost az órafelvétel hogyan is működik pontosan. a neptunon láttam azt, hogy bejelöltek órákat, össznépit és gyakorlatit is, (éljen a 9. tk.) de most akkor órafelvételbe csak annyi a dolgom hogy elfogadom ezeket, és mentés, aztán annyi?????

Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Cuske, ha jól értelmeztem azt, ami történt, akkor fel vannak véve az óráink, amivel már nem kell semmit se csinálni. Max. leadni tudod. Cool
Én is 9-es tankörben leszek. Smile
Vissza az elejére
perpetua-
Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

gyarapodunk Smile
még egy ember aki 9. tankörös Very Happy
Vissza az elejére
Cuske
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Mesike Smile írta:
Cuske, ha jól értelmeztem azt, ami történt, akkor fel vannak véve az óráink, amivel már nem kell semmit se csinálni. Max. leadni tudod. Cool

igen? felvették? azt hittem legalább lesz némi kaland ezzel... Razz no de sebaj, majd lesz akkor később Smile

hű gyerekek... én most nagyon haragszom az indamailesekre... nem működik a mailcímem.. kár, hogy minden hivatalos értesítést arra kapok.. meg a levlistás üzeneteket is... meg mindent... no comment... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

mondom én hogy a legjobb a 9-es tankör ^^ örülök hogy már vagyunk itt hárman Smile

Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Mesike Smile írta:

pontosan.. már csak annyi dolgotok lesz az egésszel, hogy be kell iratkoznotok aktív félévre a neptunban. de ezt majd reghéten elmondjuk

Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Lindi89 írta:

Szia!
én évnyitóra úgy néz ki, nem megyek (igazolványképet kell még csináltassak) - amúgy az mihez kell???
beiratkozásra ott leszek!
megbeszél7nénk vmi találkát, h legalább 1mást megtaláljuk!?
Vissza az elejére
Szilvi :)
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Gondolom, a számom már neked is +van, uh majd tudjuk hívni 1mást!
Laughing
Vissza az elejére
Davor
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

júúúúj, elkezdtett aktívvá válni a 8.TK!! Ezaz!!
Akkor legyen ám valami közös találka negyed10-fél10körül, nem?
Nekem konkrétan Batthyány tér, vagy Szent Gellért tér lenne jó...esetleg Pomáz...Smile
no, estig szüljünk meg vmi 5letet!!
Vissza az elejére
Vivieny
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 31, 2008 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

sztem is jó lenne valami talit megbeszélni 8-as tk.
nekem mindegy hogy hol ( max nem találok oda és vkit zaklatok hogy elvesztem Very Happy a számotok ugy is egvan)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK) Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 70, 71, 72, 73, 74  Következő
71 / 74 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebben a fórumban
BMEEOK.HU
HOLCAM.HU