Tartalomjegyzék BME Fórum 2015
Jó fórumozást! Gyertek minél többen!

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kattints a kedvenc témád alján a "Feliratkozás a témára" linkre, és email-ben értesülsz, ha utolsó látogatásod óta új hozzászólás érkezett. Csak az első új hozzászólás után kapsz emailt, így postafiókod nem lesz teli!
Google

Építész 2011
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK)
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
viszokicsabi
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 13, 2011 14:05    Hozzászólás témája: Re: gólyatábor Hozzászólás az előzmény idézésével 

Nyugi, elég lesz a Gólyatábor...

A beköltözés csak a regisztrációs héten zajlik! (08.29-09.02)

zöldfolyó írta:
sziasztok!

Very Happy a lehető legjobb időpontban van a gólyatábor, 24-én kezdődik a SZIN..ha nem lenne elég a tábor.. Smile

arról tud vki vmit mondani h a koleszba (ha felvesznek) akk hogy van a beköltözés?

köszi Wink
Vissza az elejére
Felhasználó weblapjának megtekintése
Izu93
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 25, 2011 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Am hogy lehet jelentkezni gólyatáborba, és mikor, és meddig? Smile
Vissza az elejére
Nini
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 26, 2011 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

küldenek majd levelet amiben minden benne lesz.Smile elvileg a pontkihirdetést követő 2 hétben valamikor. de azt hiszem neten kell jelentkezni
Vissza az elejére
Frú
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 01, 2011 16:41    Hozzászólás témája: nulladik zh Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok! Ma kaptam meg a nulladik matek zh-ról szóló értesítést, és az lenne a kérdésem, hogy ki lehet-e valahogy ezt kerülni? Nekem ugyanis már megvan a matek 1, (tárgy elfogadtatása folyamatban) ennek megfelelően már tavaly megírtam a nulladik zh-t, sikeresen, csak épp másik kar hallgatójaként. Szóval újra meg kell írnom, vagy ha elfogadják a teljesített tárgyamat, akkor ez alól automatikusan mentesülök?
Anything to make me feel alive!"
Vissza az elejére
viszokicsabi
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 01, 2011 17:24    Hozzászólás témája: Re: nulladik zh Hozzászólás az előzmény idézésével 

Szia, a nulladik matekZH-val kapcsolatos információk az építészekre nem vonatkoznak, tekintve, hogy nem olyan Matematika tárgyuk lesz, mint a BME más karára jelentkezett hallgatóknak.

Frú írta:
Sziasztok! Ma kaptam meg a nulladik matek zh-ról szóló értesítést, és az lenne a kérdésem, hogy ki lehet-e valahogy ezt kerülni? Nekem ugyanis már megvan a matek 1, (tárgy elfogadtatása folyamatban) ennek megfelelően már tavaly megírtam a nulladik zh-t, sikeresen, csak épp másik kar hallgatójaként. Szóval újra meg kell írnom, vagy ha elfogadják a teljesített tárgyamat, akkor ez alól automatikusan mentesülök?
Vissza az elejére
Felhasználó weblapjának megtekintése
Frú
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 02, 2011 12:29    Hozzászólás témája: Re: nulladik zh Hozzászólás az előzmény idézésével 

viszokicsabi írta:
Szia, a nulladik matekZH-val kapcsolatos információk az építészekre nem vonatkoznak, tekintve, hogy nem olyan Matematika tárgyuk lesz, mint a BME más karára jelentkezett hallgatóknak.

Frú írta:

köszi Smile

Anything to make me feel alive!"
Vissza az elejére
lovidavid
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 02, 2011 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Aki felvettek a BME építész karára az keresse facebookon a 2011es építész csoportot Smile
Vissza az elejére
meck
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 03, 2011 23:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok csak azért írok, hogy nem tudna-e valaki felvenni a 2011-es facebook csoportba...mert nem igazán tudok sok mindent...pár dolog nem túl világos...és senkit nem vettek fel azok közül, akit ismerek:(
köszi
(Tamási Mátyás)
Vissza az elejére
3dward
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 04, 2011 9:47    Hozzászólás témája: Építész Média Kör Hozzászólás az előzmény idézésével 

A KépKocka építész média kör youtube csatornáját nézzétek meg, vannak érdekes videók Smile

http://www.youtube.com/kepkocka

Aki felismeri magát az egyik videón írjon Smile

Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 13, 2011 11:31    Hozzászólás témája: GT Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!
Aki jelentkezett gólyatáborba, az kapott már valami bővebb infót?
mert nekem még nem jött semmi, pedig jelentkeztem, és a pénzt is átutaltam, ami rendben megérkezett.
Kezdek parázni, hogy nem fértem bele a 150 fős keretbe, ezért nem keresnek... :S
Vissza az elejére
Nini
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 13, 2011 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

azt hallottam 15-én zárul le a jelentkezés, akörül küldik el.Smile ne aggódj;)
Vissza az elejére
Nini
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 13, 2011 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

azt hallottam 15-én zárul le a jelentkezés, akörül küldik el.Smile ne aggódj;)
Vissza az elejére
andris86
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 20, 2011 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!

Somogyi András végzős építészhallgató vagyok, ezért vannak eladó elsös cuccaim, amik nekem már nem kellenek.

5000 Ft-ért eladó a 3 db tollból álló rotringos tuskészletem (vékony, közepes és vastag tollvastaggal). Hozzá tartozik egy rajzsablon és a tus. Ábrázoló Geometria 1-hez fog ez nektek kelleni. A boltban újan kb. 8000 Ft-ban kerül.

1000 Ft eladó a 3 db-ból álló rotringos görbe vonalzó set. Abrázoló Geometria 2-höz kell.

2500 Ft eladó a statika könyvem (Matuscsák Tamás: "Statika építészeknek"). Boltban kb. 4000 Ft.

Érdeklődni ezen az emailcímen lehet: sirdna.somogyi@gmail.com

Aug. 30ig érek csak rá, mert 31-én elutazok Erasmussal Marseillebe egy félévre.
Vissza az elejére
lyerit
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 03, 2011 22:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

sziasztok! keresem azt az építész lányt aki a BME-VIK Gólyabulin piros pólóban volt, szőke és megtalálta a kék glowstickemet és utána felragasztgattunk rá egy csomó BME Napokos matricát,giroszoztunk a Ferenc körúton és utána hazakísértem de elfelejtettem a nevét :c aki magára ismer írjon rám Very Happy
Vissza az elejére
xyz2011
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 28, 2011 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Ha szorít a határidő vagy nem boldogulsz egy feladattal, küldj egy mail-t az xyzmuszak@gmail.com címre és segítek!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK) Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebben a fórumban
BMEEOK.HU
HOLCAM.HU