Tartalomjegyzék BME Fórum 2015
Jó fórumozást! Gyertek minél többen!

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kattints a kedvenc témád alján a "Feliratkozás a témára" linkre, és email-ben értesülsz, ha utolsó látogatásod óta új hozzászólás érkezett. Csak az első új hozzászólás után kapsz emailt, így postafiókod nem lesz teli!
Google

építész 2010től...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK)
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
beypie
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 24, 2010 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

TI9GTC JELENTKEZZ:D ITT TYS5JR ISMERETLEN SZOBATÁRSAD XD
Vissza az elejére
Gabesz
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 24, 2010 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!

Bocsi, hogy offolom a témát, de egy elég fontos kérdésem lenne. 2011-ben fogok felvételizni és most állok a rajz előkészítőre való jelentkezés előtt. Na most az a helyzet, hogy a BME-sre nem biztos, hogy el tudnék járni, de van egy másik is ami jónak tűnik. Ez a Molnár Zsolt féle--> http://www.rajzelokeszito.hu/
Valakinek van róla tapasztalata? Melyik a jobb? Vagy esetleg valami más? Nekem személy szerint a BME-s szimpatikusabb.Smile Egy barátom azért tart a BME-stől, mert azt gondolja, hogy nem foglalkoznak annyira veled. Elveszel a tömegben. Ez mennyire igaz?Smile
A másik pedig, hogy Ti mennyire tudtatok például az előkészítő előtt rajzolni?Very Happy

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv. Gábor
Vissza az elejére
Gaudi
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 24, 2010 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Gabesz írta:
Sziasztok!

Bocsi, hogy offolom a témát, de egy elég fontos kérdésem lenne. 2011-ben fogok felvételizni és most állok a rajz előkészítőre való jelentkezés előtt. Na most az a helyzet, hogy a BME-sre nem biztos, hogy el tudnék járni, de van egy másik is ami jónak tűnik. Ez a Molnár Zsolt féle--> http://www.rajzelokeszito.hu/
Valakinek van róla tapasztalata? Melyik a jobb? Vagy esetleg valami más? Nekem személy szerint a BME-s szimpatikusabb.Smile Egy barátom azért tart a BME-stől, mert azt gondolja, hogy nem foglalkoznak annyira veled. Elveszel a tömegben. Ez mennyire igaz?Smile
A másik pedig, hogy Ti mennyire tudtatok például az előkészítő előtt rajzolni?Very Happy

Üdv. Gábor

Én semennyire se tudtam. Nem is rajzoltam előtte. BME előkészítőre jártam meg egy rajzsuliba !! Szerintem megérte, de ha nem rajzoltál előtte soha heti egy alkalom az nagyon kevés!
Vissza az elejére
beypie
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 24, 2010 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Hali én nem jártam tanárhoz v rajzsuliba v iesmibe. Viszont jártam versenyekre és párszor nyertem is. Szal ha jó vagy akk nem kell, de ha nem vagy biztos magadban,ha nem tuc arányosan tónusosan lerajzolni 1 széket pl, akk ink keress tanárt, v kis létszámú csoportot. Wink

És mérd mindig időre, hogy mennyi mire lerajzolsz 1 beállítást.
Vissza az elejére
tmate
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 24, 2010 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Gabesz írta:
Na most az a helyzet, hogy a BME-sre nem biztos, hogy el tudnék járni, de van egy másik is ami jónak tűnik. Ez a Molnár Zsolt féle--> http://www.rajzelokeszito.hu/ Valakinek van róla tapasztalata? Melyik a jobb? Vagy esetleg valami más? Nekem személy szerint a BME-s szimpatikusabb.Smile

Amit linkeltél arról nincs tapasztalatom. Én a BME Rajzi és Formaismereti Tanszék által szervezett előkészítőre jártam (rajzi.bme.hu, rajzi.bme.hu/elokeszito/ - ez még a tavalyi), ezt tanárok tartják. Van diákközpontos előkészítő is (www.erettsegielokeszito.bme.hu/index.php?content=ketfeleves#rajz), itt felsőbbéves hallgatók tanítanak.

Gabesz írta:
Egy barátom azért tart a BME-stől, mert azt gondolja, hogy nem foglalkoznak annyira veled. Elveszel a tömegben. Ez mennyire igaz?Smile

Mivel ezek kiscsoportos foglalkozások (kb. 15-20-an voltunk, már nem emlékszem pontosan Smile), nyilván kevesebb idő jut külön 1-1 emberre, de ettől függetlenül jól felkészítenek, előny még, hogy látod, hogy a többiek hogy rajzolnak. Akiket ismerek, és jártak előkészítőre, mindenkinek sikerült az alkalmassági vizsgája...

Gabesz írta:

Óvodában rajzoltam szakkörön, utána volt egy kisebb kimaradás Very Happy, 11.-ben jártam rajzfaktra (heti 2 óra), 12.-ben pedig faktra és előkészítőre együtt.

Üdv.
Vissza az elejére
Eyve
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 24, 2010 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

[quote="Gaudi"]
Gabesz írta:
Sziasztok!

Üdv. Gábor

Szia

Én rajzoltam elötte is bár nem kifejezetten ezt a típusú rajzot csináltam....BME-s előkészítőre jártam... és nagyon jó volt ... nem volt olyan nagy csoport és a tanár igazából mindenkivel tudott foglalkozni amennyit kellett...
de fontos azért, hogy otthon is kell rajzolni vagy ha úgy tetszik gyakorolni, mert az idő nagyon fontos.... szóval sztem érdemes följárni a bme-s előkészítőre, ha megteheted...
Vissza az elejére
lagokoshab
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 24, 2010 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Gabesz írta:
Sziasztok!

Bocsi, hogy offolom a témát, de egy elég fontos kérdésem lenne. 2011-ben f............. nem foglalkoznak annyira veled. Elveszel a tömegben. Ez mennyire igaz?Smile

Üdv. Gábor

Szerintem ha a BME-re akarsz jönni, akkor az általa szervezett előkészítő erősen ajánlott. Kimondottan azt próbálják tanítani, amire az alkalmasságin szükséged van. Ha pedig nem értesz valamit simán meg tudod kérdezni. A rajzról annyit, hogy én a BME-s előkészítő előtt úgy tudtam rajzolni, mint egy átlag 5 éves (most se jobban).Very Happy
Vissza az elejére
zollska
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 24, 2010 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Idézet:
Riska
Schönherz 1212 es szoba?

JAQJDK
JASVAO
QY6GHY

vegyetek fel
msn: riska1234@gmail.com

Üdv szobatárs Smile

Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 24, 2010 21:09    Hozzászólás témája: . Hozzászólás az előzmény idézésével 

[quote="zollska"][quote]Riska
Schönherz 1212 es szoba?

JAQJDK
JASVAO
QY6GHY

vegyetek fel
msn: riska1234@gmail.com
Idézet:

PÜ ment

Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 24, 2010 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Bercsényi 233-as szobában lesz még vki? csak mert nem találtam senkit! De várom jelentkezésed, kedves szobatárs! Smile
Vissza az elejére
Gabesz
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 25, 2010 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Köszi szépen mindenkinek az infókat! Úgy néz ki, hogy a BME-s előkészítőre fogok járni.Smile A suliban is meg fogom kérni a rajztanárt, meg már eddig is jártam a dolgok után. Itthon is szoktam rajzolgatni (megvan a Gondolat Valóság Rajz című könyv, meg még egy pár másik is)Smile A gyakorlásról pedig annyit, hogy ha kell minden nap rajzolok, csak vegyenek fel.Very Happy
Vissza az elejére
Mayu
Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 27, 2010 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

én a diákközpont által szervezett rajzelőkészítőre jártam. nagyon jó volt, mert lényegében a tanárok is diákok voltak, és ugyan úgy átmentek ezen pár évvel ezelőtt mint most mi. pár kulisszatitkot is el tudtak mondani, mint az alkalmasságiról mint az egyetemről. és minden héten kaptunk "leckét" is. mindig egy térrekonstrukciót kellett megcsinálni és azt is ellenőrizték, és ha nem volt meg akkor is volt ejnye bejnye, szal még ösztönöztek is:D én előtte semmi kockásat nem rajzoltam (másban sem voltam hűű de jóVery Happy) az előkészítő alatt is csak a leckét csináltam meg (azt sem mindig) és sikerült:) úgyhogy csak ajánlani tudom:)
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 27, 2010 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!
van vki aki a Bercsényibe kapott kolit a 4. emeleten? (négyszáz valamennyi) ha van, akkor írjon rám, nagyon fontos lenne. köszi Smile
Vissza az elejére
Gaudi
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 28, 2010 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Mayu írta:
én a diákközpont által szervezett rajzelőkészítőre jártam. nagyon jó volt, mert lényegében a tanárok is diákok voltak, és ugyan úgy átmentek ezen pár évvel ezelőtt mint most mi. pár kulisszatitkot is el tudtak mondani, mint az alkalmasságiról mint az egyetemről. és minden héten kaptunk "leckét" is. mindig egy térrekonstrukciót kellett megcsinálni és azt is ellenőrizték, és ha nem volt meg akkor is volt ejnye bejnye, szal még ösztönöztek is:D én előtte semmi kockásat nem rajzoltam (másban sem voltam hűű de jóVery Happy) az előkészítő alatt is csak a leckét csináltam meg (azt sem mindig) és sikerült:) úgyhogy csak ajánlani tudom:)

ÉN IS !!!!
Vissza az elejére
Gaudi
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 28, 2010 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

KÖSZÖNJÜK A GÓLYATÁBORT!!!!! ( jó volt a szervezés NAGYON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
THUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRR!!
Vissza az elejére
TomsaTT
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 28, 2010 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

odavert! NAGGGYONNAGY VOLT!

Kérdés van! Schönherz koliba mikor van a beköltözés?! Fontos lenne! És egyébként

(tökös tomi)

amúgy 1208 as szoba!
Vissza az elejére
Skylaci
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 28, 2010 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Gólyahét programját hol találjuk meg?
Vissza az elejére
moonlightless
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 28, 2010 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

TOMI osztom a kérdést, mert én már nagyon nem tudom, mi van......... melletted fogok lakni :DDDD 1209 (vagy nem? Very Happy)
mindenesetre egyelőre nem úgy néz ki, hogy fel tudok költözni holnap, mert bedagadt a térdem, meg belázasodtam. kivel vegyem fel a kapcsolatot? Csabira gondoltam, de lehet, hogy a tanköröm seniorjával is elég?

amúgy igen, NAGYON jó volt, és KÖSZÖNJÜK a szervezést HK Smile))))) Very Happy
Vissza az elejére
TomsaTT
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 28, 2010 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Holnap kell.. csabi jó lesz vagy a senioroddal is.. sztem fészbukon keress rájuk. vagy a kari papírban benne van a kollégiumfelelős Madari Gabriella hk. Vele beszélj!
Vissza az elejére
TomsaTT
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 28, 2010 22:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Közben rájöttem.. Orbán Ágit kérdeztem én mert éppen elérhető volt fészen. ő mondta meg hogy mikormivan Wink
Vissza az elejére
moonlightless
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 28, 2010 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

de akkor mi van ezzel az időpontra jelentkezéssel (kfr honlapján)? ez ránk nem vonatkozik???
Vissza az elejére
TomsaTT
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 28, 2010 23:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

fogalmam sincs.. én holnap viszem magammal a papírokat azt jólesz Wink
Vissza az elejére
TomsaTT
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 28, 2010 23:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

ja igen.. egy kis emlék:

http://www.youtube.com/watch?v=BNuCJ4oMYBk&feature=related
Vissza az elejére
barbi992
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 29, 2010 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Csatlakozom az előttem szólókhoz: KÖSZÖNJÜK A GÓLYATÁBORT, ESZMÉLETLEN JÓ VOLT!!! Very Happy
Vissza az elejére
Tetra
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 29, 2010 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Így van, egyetértek: KÖSZÖNJÜK!! Smile Igazából még ma sincsen sok hangom Very Happy

A gólyahét programokat pedig kb 2 órája elküldte Roli, azt mindneki megkapta nem?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK) Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Következő
30 / 32 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebben a fórumban
BMEEOK.HU
HOLCAM.HU