Tartalomjegyzék BME Fórum 2015
Jó fórumozást! Gyertek minél többen!

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kattints a kedvenc témád alján a "Feliratkozás a témára" linkre, és email-ben értesülsz, ha utolsó látogatásod óta új hozzászólás érkezett. Csak az első új hozzászólás után kapsz emailt, így postafiókod nem lesz teli!
Google

2009-ben kezdünk
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 104, 105, 106, 107  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK)
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
nacsi
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

van valaki aki az 503as szobába van beosztva?
sztem amugy tankörönként van vagy nem? ha igen akkor 2es tankör Smile
Vissza az elejére
kropoksz
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

kropoksz írta:
biankavarga írta:
Szandi megnyugtatlak, hogy egy szobába kerülünk, nekem bejött a szobabeosztás Wink Very Happy

mostmár nekem is megvan, csak eddig a neptun kódodról maradtam le, de így mostmár azt is tudom Smile
most nézem a programot, úgy néz ki csak kedden este lépek le, és szerdán napközben jutok vhogy vissza a koliba, még egy két dolgot el kell intéznem itthon. de a gólyatáborból kiindulva tuti találsz vkit a helyemre éjszakára Laughing

nah, gyorsan változik a program, Dávid meggyőzött, h maradjak még kedden, meg azt írta, hogy kicsit igazítja majd a tankörhöz a programot, hogy jobban összehozza a 2 tankört, kíváncsi vagyok, mit fogunk csinálni Laughing
Vissza az elejére
gocsee
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

nacsi írta:
sztem amugy tankörönként van vagy nem?

nemhiszem, h úgy lenne, sztem teljesen random, bár ettől függetlenül meglehet, h valóban így osztották be (:
gondolom van egy pár / sok pár ember, akik előre szóltak kivel meg hogyan meg miért szeretnének lenni, a többieket meg sorsolták

bár lehet h tök rosszul gondolom ^^ Mr. Green
Vissza az elejére
nacsi
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

gocsee írta:
nacsi írta:

nemhiszem, h úgy lenne, sztem teljesen random, bár ettől függetlenül meglehet, h valóban így osztották be (:
gondolom van egy pár / sok pár ember, akik előre szóltak kivel meg hogyan meg miért szeretnének lenni, a többieket meg sorsolták

hát lehet, csak próbáltam logikát keresni benne Very Happy
amugy a előre szólás valahogy nekem kimaradt, akartam szólni, de már lemaradtam XD
Vissza az elejére
gumicukor
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

gocsee írta:
nacsi írta:

biztos hogy nem tankörök szerint van mert Szandi 2es tankörös (éljen a 2es Smile ) Bianka pedig 7es ha jol rémlik Smile

Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 20:25    Hozzászólás témája: ALBÉRLET!!!!!!!! Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok. Kezd nagy lenni a para. Kezdő gépészekkel kerestünk albérletet ami nagyonszép nagyon tágas 4 en elférünk nagyonjó helyen van XI. etele u 46/b. 20 percre az egyetemtöl. Teljesen bútorozott edényekkel mindennel együtt ami csak kell.
És visszamondták a "biztos" emberek. Ketten maradtunk ketted viszon czinkes fenntartani az albit.
Kérek minden elsöéves gépész palántát hogy ha jo helyen jó környezetben akar lakni és szeretné ha hagynák tanulni esetleg közösen tanulna velülk és nincs még albérlete, hozzánk befér. Az albérletröl tudok képet külldeni de hidjétek el h 3 napos meló volt megtalálni a legjobb albérletet budán. Kaukciót sem kér a föbérlönk. Nagyonjófej. Csak kell még egy vagy két ember mellénk. Ha lesz még két ember akkor az összköltség a rezsivel együtt nem haladja meg a 25e HUF ot. Kérlek társuljatok!
Lelkiismeretes tanulni vágyó gólyák jelentkezését várom.
legjobbakat

Vaszkó Lajos 0670/577 23 66
flatland007@hotmail.com - - ez msn is és e-mail is.
Jelezzetek minnél hamarabb kérlek
Vissza az elejére
gocsee
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

gumicukor írta:
gocsee írta:
nacsi írta:

biztos hogy nem tankörök szerint van mert Szandi 2es tankörös (éljen a 2es Smile ) Bianka pedig 7es ha jol rémlik Smile

de ők ugye kérték (:
Vissza az elejére
biuszka
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Keresem a szobatársam! A Bercsényi kollégium 311-es szobájában leszek!
Vissza az elejére
gumicukor
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

gocsee írta:
gumicukor írta:
gocsee írta:
nacsi írta:

de ők ugye kérték (:

erről az inforol lemaradtam Very Happy Embarassed Embarassed

Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

gocsee írta:
RS6VQL.. szeptembertől asszem rossz idők várnak rád, de azért remélem szeretsz főzni, takarítani és nevetni Very Happy

szijaMÓkásMarika:P
RS6VQL...ez én vagyok!:)lehet hogy tényleg tankör szerint megy akkor.
üdv,Anikó
Vissza az elejére
gocsee
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 22:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

ancsika írta:

RS6VQL...ez én vagyok!Smile

nafeneee, akkor mostmár ezzel is tisztában vagyunk Mr. Green
akkor hétfőn gondolom minden bizonnyal már talákozunk koliban [:
Vissza az elejére
kropoksz
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 22:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

gumicukor írta:
gocsee írta:
gumicukor írta:
gocsee írta:
nacsi írta:

de ők ugye kérték (:

erről az inforol lemaradtam Very Happy Embarassed Embarassed

Igen, miután sikeresen végigmentünk két barakk minden szobáján és végül megtaláltuk Madari Gabit, mondta, h emailben el lehet intézni, úgyhogy Bianka írt neki. azért így mégiscsak jobb, a 212es szoba egy része tovább él Smile
Vissza az elejére
davide
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 23:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Bettkee írta:
Na, nekem megnyitotta, én a 331-es számú szobába leszek... remélem van lift Shocked Very Happy
Most néztem át, hogy ki jön még a 331esbe, és nem látok senkit... ez azt jelenti, hogy egy felsőbbévessel osztottak be? (jó pasi? )

Ezt a levlistára akartam írni, de akkor már először próbálkozok itt... Mi van abban az esetben, hogyha én nem tudok még a hét elején felmenni Pestre beiratkozni,beköltözni,évnyitóra....?? Mivel nagyon beteg vagyok, és lehet nem bírnék most annyit utazni Sad Vagy ilyen nem lehet csinálni? Confused

beiratkozni kell, akár megbízott útján
évnyitót kihagyhatod (ez a többiekre nem vonatkozik)Smile
koliba egész reghéten beköltözhetsz

Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 23:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Ági88 írta:
Baboon írta:
Ági88 írta:
Baboon írta:
Húú, milyen nagy híre lett a fórumnak... gyűlnek a kíváncsi seniorok! Razz
Pedig már 3 éve mennek a gólyaszobák, de majd a 2010-ben kezdőket már mi fogjuk navigálni. Hihi.

azok a seniorok vannak itt, akik a 2007-es topicban is szerepeltek:D nem most kezdtük a fórumozást:D

Jah, értem, csak új nickek. Smile Mondjuk én csak Dávidot meg az Orbán Ágit ismertem fel a régi fórumosok közül seniorként (nekik volt képük...).

nekem is van képem... ennyire felismerhetetlen? Razz egyébként én tényleg felhasználónevet váltottam mert elfelejtettem a jelszavam... Smile

hát pedig ezeket a jellegzetes retardációkat igazán felismerhettétek volna:DVery HappyVery Happy

Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 23:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

davide írta:
Ági88 írta:
Baboon írta:
Ági88 írta:
Baboon írta:
Húú, milyen nagy híre lett a fórumnak... gyűlnek a kíváncsi seniorok! Razz
Pedig már 3 éve mennek a gólyaszobák, de majd a 2010-ben kezdőket már mi fogjuk navigálni. Hihi.

azok a seniorok vannak itt, akik a 2007-es topicban is szerepeltek:D nem most kezdtük a fórumozást:D

Jah, értem, csak új nickek. Smile Mondjuk én csak Dávidot meg az Orbán Ágit ismertem fel a régi fórumosok közül seniorként (nekik volt képük...).

nekem is van képem... ennyire felismerhetetlen? Razz egyébként én tényleg felhasználónevet váltottam mert elfelejtettem a jelszavam... Smile

hát pedig ezeket a jellegzetes retardációkat igazán felismerhettétek volna:DVery HappyVery Happy

én is szeretlek Very Happy
Vissza az elejére
Brian1989
Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 30, 2009 8:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

mint mondtam, így gtb után ezt a hirdetést feladnám mégegyszer, bár tudom nem sok ember van akit nem vettek fel koliba Smile

Szóval kiadó 1 szoba a IX. kerületben a Tinódi utca 10 szám alatt. Az egyetem kb 5 perc, ha megnézitek google maps-en az albi gyakorlatilag a Boráros tér mögött van. Nyugodt csendes utca.

Azért is írok ide, mert elsősorban építész hallgatót szeretnék magunk mellé, méginkább egy hölgyet, mivel egy TTK-s lánnyal kéne egy légtérben lakni.
A két szobát gyakorlatilag egy szalagfüggöny választja el, ezen kívül van még az én félszobám.
A lakás amúgy 55nm, korábban laktak itt 4en is egyszerre szóval simán el lehet férni.
Ára 65+rezsi, ezt szeretnénk inkább 3, mint 2 felé osztani Smile
Egyébként egy nagyon rendes ingatlanközvetítős hölgytől béreljük, mindig nagyon korrektek voltak velünk.
Reghéten beköltözhető.

Örülnék tényleg ha építész hallgató költözne ide, együtt könnyebb a tanulás. (ez így 1 év bme után már tapasztalat) Szóval aki szeretne egy egyetemhez közeli jó albit, vagy csak nem kapott kolit az keressen nyugodtan.

Tel.: 30/689 84 43
msn/mail: digitalmail2@hotmail.com
Paszternák László
Vissza az elejére
Felhasználó weblapjának megtekintése
Szecska
Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 30, 2009 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Beast02 írta:
Szecska írta:
Hali!

igen I4fq96 fórumozik üdv szobatársamnak
azt hittem esélytelen kideríteni h ki lesz az de csak sikerült
grat mindenkinek akit felvettek koliba

tánc buli tánc
GT-ben találkoztunk?? Nem emlékszem.... Embarassed

őőő nemtom én sem emlékszem rád

ja még egy kérdés: most akkor 31-én lehet beköltözni koliba? Confused
Vissza az elejére
Beast02
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 30, 2009 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Aha, be lehet. Elvileg én is beiratkozás előtt szeretném még letudni.
fadvlad
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 30, 2009 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Valaki Bercsényi 310-es szoba?
mert akkor szeretnék kérni egy msn címet vagy telefonszámot meg kéne beszélnünk pár dolgot Smile
Vissza az elejére
Baboon
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 30, 2009 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Huhh, a levlisták nagyon mennek...
Napi hír (ha valaki előbb olvassa a fórumot, mint a levlistát - mint én... Very Happy):
A táborban készült képek elvesztek, mert a fényképezőgépet leverték. Szóval elvileg nem maradtak meg.
Comment: Én személy szerint jobban örültem volna, ha a kamera megy tönkre... Very Happy

KETTES TANKÖR! Holnap 11.30, Szent Gellért tér! Wink
Vissza az elejére
Minababy
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 30, 2009 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Baboon írta:
Napi hír (ha valaki előbb olvassa a fórumot, mint a levlistát - mint én... Very Happy):
A táborban készült képek elvesztek, mert a fényképezőgépet leverték. Szóval elvileg nem maradtak meg.
Comment: Én személy szerint jobban örültem volna, ha a kamera megy tönkre... Very Happy

Egyébként sztem ez hülyeség, nem vesztek el, max nem mind. Nem hiszem el, hogy a 3 nap összes fotója még rajta volt a memóriakártyán, és még nem volt áttöltve laptopra.... Mindenesetre én nem bánnám, ha tényleg senki nem kapna azokból a képekből. És igen, a kamerával si igazán történhetett volna vmi... Cool
Vissza az elejére
biankavarga
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 30, 2009 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

ez a képes dolog biztos csak vicc Very Happy remélem a kamerát is "lezúzta" vki
Vissza az elejére
biankavarga
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 30, 2009 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

kedves 7esek mi találkozunk vmikor vhol?
Vissza az elejére
kvk
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 30, 2009 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Baboon írta:

Érdekes, tavaly is ezt mondták itt a forumon:
az ördög magyar hangja írta:
Sajnos tegnap délelőtt kisebb baleset történt, a fotósunk Máté nem ismeri az áthelyezés és másolás közötti különbségeket igy sikerült elveszteni az összes fotót és anyagot amit készített. Nagyon sajnáljuk mi is.
Vissza az elejére
cheerleader
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 30, 2009 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Persze, egyértelműen kamu az egész. Szerintetek miért nem találtunk egy képet sem az eddigi építész gólyatáborokról?
Szándékosan nem engedték meg nekünk, hogy fényképezzünk, mert mi nem töröltük volna ki.
Így legalább nem fognak tudni semmit a következő gólyák sem.
Ki van ez találva Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK) Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 104, 105, 106, 107  Következő
105 / 107 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebben a fórumban
BMEEOK.HU
HOLCAM.HU