Tartalomjegyzék BME Fórum 2015
Jó fórumozást! Gyertek minél többen!

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kattints a kedvenc témád alján a "Feliratkozás a témára" linkre, és email-ben értesülsz, ha utolsó látogatásod óta új hozzászólás érkezett. Csak az első új hozzászólás után kapsz emailt, így postafiókod nem lesz teli!
Google

Javaslatok
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórummal kapcsolatos dolgok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
SEBI
Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 0:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!

Először is újra bemutatkoznék, nemtudom hogy hányan ismertek még rám, de néhányan biztosan emlékeztek még a régi Bmeportal-os fórumra, na annak én voltam az adminja,de valszeg hackerek feltörték az oldalt, és több sql táblám kitörlődött és így onnastól kaputt lett a dolog Sad
Én meg nemtudtam visszaállítani, pedig volt teljes adatbázismentésem, mégsem értem el vele semmit.

Ezért most bárki nyugodtan megkövezhet...

De hogy próbáljam valahogyan honorálni a történteket, átnyújtom a régi fórum összes smiley-ját Zip-be csomagolva:http://www.bmeportal.extra.hu/Smileys.zip

Örömmel látom viszont hogy szépen átvette valaki a "hagyományokat", és beindult ez a fórum a régi mintájára (nem kevés hasonlósággal Very Happy )

Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Helló SEBI Exclamation Very Happy
Őrizzük a régi szép hagyományokat Wink
Csak kevesen vagyunk itt is Sad

Matheusz
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 14, 2007 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

SEBI írta:
Sziasztok!

Először is újra bemutatkoznék, nemtudom hogy hányan ismertek még rám, de néhányan biztosan emlékeztek még a régi Bmeportal-os fórumra, na annak én voltam az adminja,de valszeg hackerek feltörték az oldalt, és több sql táblám kitörlődött és így onnastól kaputt lett a dolog Sad
Én meg nemtudtam visszaállítani, pedig volt teljes adatbázismentésem, mégsem értem el vele semmit.

Ezért most bárki nyugodtan megkövezhet...

De hogy próbáljam valahogyan honorálni a történteket, átnyújtom a régi fórum összes smiley-ját Zip-be csomagolva:http://www.bmeportal.extra.hu/Smileys.zip

Örömmel látom viszont hogy szépen átvette valaki a "hagyományokat", és beindult ez a fórum a régi mintájára (nem kevés hasonlósággal Very Happy )

Hello! Igen, akkor csináltam ezt a fórumot, mikor a Tiéd behalt. Vagyis utána pár héttel, mikor láttam, hogy nagyon nem indul el újra. Remélem nem baj, hogy koppintottam a design-t. Mindenesetre kaptál tőlem adminisztrátori jogot a fórumhoz, elvégre az elődje a Tiéd volt. Wink

Ja egy dolog. Nekem azt a hibaüzenetet akkor írta ki, mikor az adatbázishoz a jelszót megváltoztattam. Szóval vagy valaki megváltoztatta a jelszavad, vagy a fórum konfigfájlban lett átírva. Én erre tippelek.

Vissza az elejére
Felhasználó weblapjának megtekintése
SEBI
Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 16, 2007 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Valaki az adatbázisba piszkált bele az biztos, mert én nem szoktam használni különösebben a PHPMyadmin-t viszont most látom hogy a több nagyon fontos tábla ki van törölve (pl: ami a userneveket és a jelszavaikat tárolja),
és a legfurább az, hogy totál ugyanígy jártam az SZTE-s fórumommal is, ugyanezek a tünetek, stb... :S

Jah, amúgy köszönöm a kinevezést, bár szegedi tanuló létemre mostmár nemnagyon leszek fennt a bme fórumon, de azért bebelesegetek Very Happy

Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 16, 2007 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

SEBI írta:
Valaki az adatbázisba piszkált bele az biztos, mert én nem szoktam használni különösebben a PHPMyadmin-t viszont most látom hogy a több nagyon fontos tábla ki van törölve (pl: ami a userneveket és a jelszavaikat tárolja),
és a legfurább az, hogy totál ugyanígy jártam az SZTE-s fórumommal is, ugyanezek a tünetek, stb... :S

Jah, amúgy köszönöm a kinevezést, bár szegedi tanuló létemre mostmár nemnagyon leszek fennt a bme fórumon, de azért bebelesegetek Very Happy

Húúúú... Kezdek aggódni. Melyik verziója volt fent Neked? Ilyen spam emberek regisztráltak a Te fórmodra is? Mert én abban bízom, hogy most a spames dolgot megoldottam, más meg csak nem kezd el variálni az oldallal.

Tééényleg. Azt hogy lehet megcsinálni, hogy a legújabb üzenetek legyenek az 1. oldalon?

Vissza az elejére
SEBI
Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 17, 2007 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

A spam-ek és botok ellen kiváló kiinduló pontok:
http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=1&t=427852

http://www.bbprotection.net/

Azt hogy az új hozzászólások kerüljenek előre, minden fórum alján a "Hozzászólások megtekintése:" résznél lehet beállítani minden user-nek külön, az admin ezen nem tud változtatni, tehát mindenkinek magától kell megcsinálnia (én így tom)

Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 27, 2007 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Nem javaslat, inkább csak egy kérdés: mire jók a csoportok? SEBI fórumán benne voltam a KSK-s csoportban, de nem tudom, igazából mi is az Embarassed Sad
SEBI
Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 27, 2007 22:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Az inkább arra hasznos ha megakarod nézni kik vannak ugyanabban a csoportban, vagy esetleg van még csoportos üzenetküldési lehetőség is(ez utóbbi lehet hogy csak modoknak meg adminoknak, nemtudom már)
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 27, 2007 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

SEBI írta:
Az inkább arra hasznos ha megakarod nézni kik vannak ugyanabban a csoportban, vagy esetleg van még csoportos üzenetküldési lehetőség is(ez utóbbi lehet hogy csak modoknak meg adminoknak, nemtudom már)

Aha, oké, köszi Smile

SEBI
Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 09, 2007 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Na kiirtottam vagy 10 spamrobotot
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

SEBI írta:

Spamrobotot? Honnan? Hol voltak? Elvileg nem lehetnek. Regelni nem tudnak, ha minden igaz, de hozzászólni tudnának?

Vissza az elejére
Ferkó
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 15, 2007 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Matheusz az agyadra fogok menni, de megérdeklődöm: olyanokat honnan lehet megtudni, hogy egy tag mikor jelentkezett be utoljára meg hogy a privi üzenetet elolvasták-e Question Köszííí Rolling Eyes Embarassed
Matheusz
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 16, 2007 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Ferkó írta:
Matheusz az agyadra fogok menni, de megérdeklődöm: olyanokat honnan lehet megtudni, hogy egy tag mikor jelentkezett be utoljára meg hogy a privi üzenetet elolvasták-e Question Köszííí Rolling Eyes Embarassed

Hááát... Az a baj, hogy szerintem most sehonnan. De érzésem szerint pillanatok alatt ki lehetne cserélni a Csatlakozott szöveget utoljára belépettre, és az időpontot is. Csak most van még kedden egy fontos vizsgám, és két melót is meg kell csinálnom jövő héten, szóval el vagyok havazva a dolgokkal. De utána megcsinálom, mert ez már nekem is leesett, hogy az utolsó belépés fontosabb, mint a regisztrálás ideje.

Vissza az elejére
Ferkó
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 16, 2007 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Matheusz írta:
Ferkó írta:

Hááát... Az a baj, hogy szerintem most sehonnan. De érzésem szerint pillanatok alatt ki lehetne cserélni a Csatlakozott szöveget utoljára belépettre, és az időpontot is. Csak most van még kedden egy fontos vizsgám, és két melót is meg kell csinálnom jövő héten, szóval el vagyok havazva a dolgokkal. De utána megcsinálom, mert ez már nekem is leesett, hogy az utolsó belépés fontosabb, mint a regisztrálás ideje.

Értelek és köszi Smile A vizsga természetes hogy fontosabb, sok szerencsét hozzá Smile Különben miből vizsgázol?

Matheusz
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 16, 2007 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Vesbetonszerkezetek I. Sajna a múlt héten megvágtak, de most megmutatom nekik... Very Happy
Vissza az elejére
Ferkó
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 16, 2007 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Matheusz írta:
Vesbetonszerkezetek I. Sajna a múlt héten megvágtak, de most megmutatom nekik... Very Happy

Csúful hangzik, bizonyára nem egy könnyű móka Smile Mindenesetre adj nekik Laughing Wink

iwen
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 22, 2007 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

az normális, hogyha rákattintok egy szmájlira, hogy rakja be, akkor azok amik addig mozogtak, utána "lefagynak"?
we find that Death's our only friend.
Vissza az elejére
Matheusz
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 22, 2007 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

iwen írta:
az normális, hogyha rákattintok egy szmájlira, hogy rakja be, akkor azok amik addig mozogtak, utána "lefagynak"?

Nálam nincs ilyen gond. Én Operát használok.

Vissza az elejére
iwen
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Matheusz írta:
iwen írta:

Nálam nincs ilyen gond. Én Operát használok.

én firefoxot Smile

we find that Death's our only friend.
Vissza az elejére
Ferkó
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Bátorkodom megjegyezni, hogy az ekszplórer is eképp cselexik, leáll minden azonnal Rolling Eyes
SEBI
Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 08, 2007 2:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Matheusz írta:
SEBI írta:

Spamrobotot? Honnan? Hol voltak? Elvileg nem lehetnek. Regelni nem tudnak, ha minden igaz, de hozzászólni tudnának?

Végigböngésztem a taglistát, és találtam pár külföldi e-mail címmel rendelkező gyanús tagot 0 hozzászólással, adatlapjukon külföldi gyógyszer, stb... reklámokkal Smile

Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 08, 2007 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

SEBI írta:
Matheusz írta:
SEBI írta:

Végigböngésztem a taglistát, és találtam pár külföldi e-mail címmel rendelkező gyanús tagot 0 hozzászólással, adatlapjukon külföldi gyógyszer, stb... reklámokkal Smile

Oks. Akkor az sztem régebbről maradt bent.

Vissza az elejére
Szirmi
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 10, 2007 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

hejhó Sebi admin
ismerős volt a dizájn, már rájöttem, miért Smile ezer meg egy éve nem láttalak, konkrétan a pesti konferenciád óta. mi az újság Szegeden?
Vissza az elejére
SEBI
Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 19, 2007 1:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Halihó Szirmi! Hát tényleg régen találkoztunk! Szegeden nincs sokminden, még nem buktam meg, mert 1 év alatt nem lehet kibukni, de valszeg nem is fogok ezután sem Smile

Úgy döntöttem nem maradok Szegeden a nyáron dolgozni, hanem hülyén hangzik, de teljesen a tanulásnak szentelem a nyaram (grafikázok, meg animációzok Razz) - Ha normálisan végigcsinálom ezt a kb. 1 hónapot, akkor hosszútávon ez megfogja érni (ősztől akár munkát is vállalhatok).

Egyébként majd megöl az unalom (ezt valamelyest próbálom kompenzálni 300Giga Divx movie-val , meg zenét hallgatok, netezgetek, strandolok haverokkal, barátokkal stb...)

És veled helyzet? (Ilyenkor kár hogy nincs valami chat-szerű topik itt, mert ez a hely nem éppen a legmegfelelőbb erre Very Happy)

Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 12, 2007 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Halihó!
Nem olyan fontosm, de azért megkérdezem: hogyan lehet csoportot létrehozni? Ilyen nagy tettekre csak admin / moderátor képes v közönséges földi halandó is?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórummal kapcsolatos dolgok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebben a fórumban
BMEEOK.HU
HOLCAM.HU