Tartalomjegyzék BME Fórum 2015
Jó fórumozást! Gyertek minél többen!

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kattints a kedvenc témád alján a "Feliratkozás a témára" linkre, és email-ben értesülsz, ha utolsó látogatásod óta új hozzászólás érkezett. Csak az első új hozzászólás után kapsz emailt, így postafiókod nem lesz teli!
Google

2008-ban kezdünk! :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 72, 73, 74

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK)
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Peti!
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 06, 2008 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Nem tudjátok véletlenül, hogy első rajzra kell-e vinni valamit, és ha igen, mit? És első tesin már kell vinni tesicuccot? Mert nem szívesen hurcolnám be feleslegesen Embarassed
Vissza az elejére
3dward
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 06, 2008 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Nekünk tavaly úgy volt, hogy nem kellett első tesire vinni semmit, viszont rajzra kellett a szokásos felszerelés ha jól emléxem.
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 06, 2008 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

3dward írta:
Nekünk tavaly úgy volt, hogy nem kellett első tesire vinni semmit, viszont rajzra kellett a szokásos felszerelés ha jól emléxem.

Oké, köszi szépen Very Happy
Vissza az elejére
Cuske
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 07, 2008 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Peti! írta:
3dward írta:

Oké, köszi szépen Very Happy

annyit amennyit esetleg előkészítőre magunkkal vittünk? Smile Razz

és órákra mit éri meg bevinni? mármint egy füzeten kívül...?

Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 07, 2008 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Valaki meg tudja mondani h az E802a terem merre van? Az E épületen belül kell keresnem majd? Vagy van olyan aki reggel 8:15-10:00ig angol nyelvvizsga előkészítőre fog járni? Mert akkor mehetnénk együtt...
Vissza az elejére
Cuske
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 08, 2008 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

nem tudjátok hogy holnap lesz-e már a páratlan hetes órákból az ami meg van hirdetve? mert ugye páratlan hét van (mint első tanítási hét) de a neptun pont hogy csak jövőhétre jelzi az órát... pls valaki segítsen!!!!!!!!!!
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 08, 2008 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Saját szemlélet, de nem kizárt, hogy helyes: sztem ez a hét pont páros.
Vissza az elejére
Niki
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 08, 2008 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Én azt olvastam h a regisztrációs hét páros hétnek számít szóval szerintem is páratlan van most.
Vissza az elejére
Qsz
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 08, 2008 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

A heti órarend a neptunon tényleg párosnak mondja a hetet, tehát akkor holnap is alszom fél 9-ig:D Ha valaki okos esetleg meg nem cáfolja az elméletemet. Cool
Vissza az elejére
Cuske
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 08, 2008 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

rendben Smile egyikőtök ezt, a másik azt mondja. próbálok jól dönteni, majd meglátjuk ki jár jól Smile Köszi Smile
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 08, 2008 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Páros hát van mert a regisztrációs hét volt az első hét elméletileg, és neptun is ugy irja. Szóval sztem páros:)
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 08, 2008 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

A CD-n amit kaptunk az van írva h a regisztrációs hét volt a páros. (tanév időbeosztása címszó alatt) Nézzétek meg!
Vissza az elejére
CS20
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 08, 2008 21:47    Hozzászólás témája: kar módosítás... Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!
Első éves/féléves vagyok a bme-n építőmérnöki karon. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék átjelentkezni az építészmérnöki karra? Ennek mi a menete, kritériuma? Úgy tudom, hogy ha félévkor átjelentkezek nem fogadnak el építős tárgyakat, de ennek ellenére mindenképp megpróbálnék átmenni,ha egy félévembe kerül is...

Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 08, 2008 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

persze h páros hét van... ha beállítod az adott hetet, és megnézed mind az összevont, mind a sima verziót, eléggé kiderül... Razz
Vissza az elejére
Cuske
Netfüggő
Netfüggő

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 08, 2008 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

most akkor higgyek a neptunnak?
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 09, 2008 1:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

hát pedig én azt hallottam h most páratlan hét van...na most akkor mi is van??? valakiiiiiiii...seniorok hol vagytok ???
I don't understand why so many "so called" chocolate lovers complain about the calories in chocolate, when all true chocoholics know that it is a vegetable. It comes from the cocoa bean, beans are veggies, 'nuff said.
Vissza az elejére
3dward
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 09, 2008 1:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Gabcsi írta:
hát pedig én azt hallottam h most páratlan hét van...na most akkor mi is van??? valakiiiiiiii...seniorok hol vagytok ???

Bár én nem senior vagyok, azért megosztom az elképzelésem Razz

Szóval most páratlan hét van. A neptunon az összevont órarendnél felcserélték a páros illetve páratlan feliratot, de ha a dátum szerinti órarendet nézed akkor az már elvileg jól mutatja.

Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 09, 2008 7:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

akkor nem vágom de mindegy.. majd mindíg beállítom azt aktuális hetet, és kész Razz (úgy nem rontom el)
Vissza az elejére
Qsz
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 16, 2008 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Ezennel bejelenthetjük, hogy behalt a fórum Very Happy
Vissza az elejére
hunforchalad
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 09, 2008 23:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Üdv.

Akinek esetleg szüksége lenne Rotring tus hegyekre különböző méretekben az itt nézzen körbe: http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=5187350&gr_id=12157
Vissza az elejére
B. Ádám
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 04, 2009 0:32    Hozzászólás témája: albi kiadó Hozzászólás az előzmény idézésével 

Hali!

Két Közlekes srác (ez utóbbi mily' meglepő) mellé keresünk egy harmadikat, berendezett szobába. Ágy, nagy íróasztal, Tv, gyors net, és baromi jó közlekedés. A lakástól 3 percre van a 86-os busz megállója, és 2 percnél sem kell többet gyalogolni a HÉV megállóig... (Gellért tér tehát 15-20 perc)
A lakás Dunára néz (Timár, és Lajos utca sarka), csendes.
Mosógép, mikró, sütő, igényes konyha, az egész lakás frissen festve...
Ár 23 000 FT + rezsi, ami kb. 15-20 ezer Ft (ebben a Tv, telefon, net, közös költség, víz, fűtés, villany, gáz, szóval minden benne van)
Ha érdekel hívj, vagy írj egy mail:
+36 30 374 63 43
berkesi.adam@gmail.com
Vissza az elejére
werty
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 11, 2009 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!

Levlista címet tudna adna valaki? Több évfolyamét is, mert munka lehetőségről szeretnék levelet küldeni a levlistákra.
Köszi
Vissza az elejére
secissius
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

remélem én is hogyha ma nem de holnap tényleg felteszik...a tételekkel én is így vagyok egyébként...és még alig van vmi kidolgozva (magyar, töri, francia, matek, fizika...ebből kb. egy pár magyar, egy pár matek és ennyi). ki hogy áll tételgyártásban? vannak vkinek fizika tételei kidolgozva v h egyáltalán h kell egy fizika tételnek felépülnie, mert nem vagyok faktos, szal nem tok ilyen infókat:S
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK) Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 72, 73, 74
74 / 74 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebben a fórumban
BMEEOK.HU
HOLCAM.HU