Tartalomjegyzék BME Fórum 2015
Jó fórumozást! Gyertek minél többen!

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kattints a kedvenc témád alján a "Feliratkozás a témára" linkre, és email-ben értesülsz, ha utolsó látogatásod óta új hozzászólás érkezett. Csak az első új hozzászólás után kapsz emailt, így postafiókod nem lesz teli!
Google

2011-ben start:Energetika
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gépészmérnöki Kar (GPK)
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kosom
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 28, 2011 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Ez sokat segít, ha már levelet nem kapok, remélem a kollégiumi jelentkezésig még megjön... Amúgy gondlotam rá hogy facebook csoport is alakulhatna, csak senki sem ismer mindenkit, szóval max elindíthatjuk, aztán mindenki beveszi akit ismer...Persze kell mindenki becsületes neve hogy meg lehessen találni, Az enyém Kovács Soma. Cool
Vissza az elejére
Bagoly
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 28, 2011 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Vagy nem zárt csoportot csináltok...
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 28, 2011 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Lehetne úgyis, nem nagyon vágom ezeket. Pl ha csinálsz nyitottat, attól még később le lehet zárni vagy ilyenek? Mi a különbség egyáltalán a kettő között? A nyitotthoz bárki csatlakozhat? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Bagoly
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 28, 2011 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Igen a nyitotthoz bárki csatlakozhat ( Tipikusan ilyenek a " Tiltakozunk xy ellen, Szeretem a..... , szerű csoportok), írj privátot annak a mechás gólyának aki az övéket csinálta ő elmondja majd részletesen hogy kell.
A nyitotságtól meg nem kell félni , ugyis csak szeptemberig kell utána váltja majd az évfolyam levlista.

Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 28, 2011 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

kla írta:
A Munkavédelemről tényleg nem lehet elég rosszat elmondani, nekem szerencsére jól megy az egyetem, de én is megbuktam belőle (ez volt az első tanévem, idén tavasszal vettem fel először), nem láttál még igazán unalmas dolgot, amíg nem olvastad el azt a jegyzetet, én kb. 5 percenként be akartam törni a monitort, leírhatatlan érzés. És az is sokatmondó, hogy a tanár a hallgatói véleményezésen az összes BME-s tanár közül (mind a 8 karról) a legutolsó... De ami jó hír, hogy a HK tényleg elérte, hogy változtassanak a tárgyon: a tananyagon mondjuk nem, de a zh-k időpontja, rendelkezésre álló idő, javítási lehetőségek stb. elvileg kedvezőbbek lesznek. A jelszó amúgy "kripton", ha valaki már most barátkozni szeretne a cuccal...de inkább beszéljünk vidámabb dolgokról Very Happy

Annyit hozzátennék, hogy elvileg úgy lesz, hogy az energetikásoknak, mechásoknak, termékeseknek a mintatanterv szerint 1. félévben lesz, a gépészeknek 3. félévben. És elvileg tényleg könnyebb lesz a HK nyomására.

Gépészkari Hallgatói Képviselet
Vissza az elejére
ndavid91
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 28, 2011 23:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!

Grat mindenkinek a felvételihez, nekem is sikerült szerencsésen. Csináltam egy csoportot facebook-on. A neve:BME-GPK Energetikai mérnök 2011
és ha gondoljátok csatlakozzatok bátran. Smile Olvastam, hogy páran gondolkodtatok azon:kellene csinálni egy csoportot. Remélem nem gond, hogy megcsináltam én.? Zárt csoport lett végülis, hogy lehessen szabályozni, hogy csak az kerüljön be aki tényleg energetikára fog járni.

Dávid
Vissza az elejére
Tibi92
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 30, 2011 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!

Engem is felvettek, ha minden igaz, bár a levél az még várat magára.
Azt lehet tudni hogy az előző években a kollégiumba hány szociális ponttól vettek fel?

Köszönöm előre is a válaszokat!
Üdv Tibi
Vissza az elejére
co3
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 30, 2011 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Tibi92 írta:
Sziasztok!

Engem is felvettek, ha minden igaz, bár a levél az még várat magára.
Azt lehet tudni hogy az előző években a kollégiumba hány szociális ponttól vettek fel?

Köszönöm előre is a válaszokat!
Üdv Tibi

Talán 47 volt, ha jól emlékszem. De az elmúlt 3 évben mindig 45 és 50 között volt.

Egyetemi Hallgatói Képviselet
Vissza az elejére
dani0219
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 30, 2011 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

akad köztünk valaki aki próbálkozott már a gólyatábori befizetéssel? Smile
megerősítettem a vásárlást de még mindig a válasz e-mailre várok. lehet h azt csak munkanapokon küldenek? :O
Vissza az elejére
dani0219
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 01, 2011 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

ez a problémám megoldódott de most meg az utaláshoz tartozó azonosító kódom változott meg :@
Vissza az elejére
kovamate
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 01, 2011 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok! engem is felvettek, és szeretnék én is gratulálni minden leendő szaktársamnak! Smile
Vissza az elejére
kovamate
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 01, 2011 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

[quote="dani0219"]akad köztünk valaki aki próbálkozott már a gólyatábori befizetéssel? Smile
megerősítettem a vásárlást de még mindig a válasz e-mailre várok. lehet h azt csak munkanapokon küldenek? :O[/quote]

ezek szerint neked már sikerült elérni a jelentkező oldalt. én azt a linket, amit a cd-n küldtek (http://www.golyatabor.bme.hu/) nem tudom megnyitni. más is van ezzel így?
Vissza az elejére
Paeter
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 01, 2011 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Na én is idekeveredtem, szintén zenész, felvételt nyertem mint leendő energetikus (remélem lehetek ennyire optimista Very Happy). Jónak tűnik a társaság, és remélhetőleg a fórum is tényleg beindul. Addigis próbálkozunk facen, lehet hangolódni a táborra. Hajdúszoboszlói Házipálinkát tudok felajánlani. Very Happy Üdvözlés: Jakab Péter
Vissza az elejére
dani0219
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 03, 2011 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Idézet:
ezek szerint neked már sikerült elérni a jelentkező oldalt. én azt a linket, amit a cd-n küldtek (http://www.golyatabor.bme.hu/) nem tudom megnyitni. más is van ezzel így?

próbáltad már beírni a címsorba és nem csak rákattintani a linkre? nekem így sikerült Smile
Vissza az elejére
Ambrus
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 04, 2011 0:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Aki még nem facebook csoport tag az írjon és bevesszük. Még 91 ember hiányzik. Very Happy
Vissza az elejére
Dee.
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 04, 2011 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok:)

Én is energetikás lennék. Még nem vagyok tagja a Fb-s csoportnak, nevem Bartos Júlia Dorottya .

Grat mindenkinek:)
Vissza az elejére
riskof
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 04, 2011 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Paeter írta:
Na én is idekeveredtem, szintén zenész, felvételt nyertem mint leendő energetikus (remélem lehetek ennyire optimista Very Happy). Jónak tűnik a társaság, és remélhetőleg a fórum is tényleg beindul. Addigis próbálkozunk facen, lehet hangolódni a táborra. Hajdúszoboszlói Házipálinkát tudok felajánlani. Very Happy Üdvözlés: Jakab Péter

amúgy mindenki jön innen gólyatáborba? meg ha befizettétek rá a pénzt kaptatok bármilyen visszaigazolást utána hogy ez megtörtént? mert előtte kapsz e-mailt amibe van a kis kódod is.de utána én semmit.
és megtörtént az első házi ajánlat tétel...biztos jólesz a gólyatábor:)

más.felsőbb évesektől kérdezném, hogy ez a szintfelhozó előkészítő itt szeptember elején hasznos,segít valamiben? és ha valaki átment a 0.zh-n attól még a bev.mat.-ot felveheti?
Vissza az elejére
Bagoly
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 04, 2011 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

A termékes topicba leírtam, olvassátok a másik 3 szak topicját is srácok mert a tárgyak cirka fele ugyis közös lesz valamelyikkel Smile
A szintfelhozónak én olyan gigászi értelmét nem látom , inkább kezdj el most ismételni , 3-4 nap alatt ugyse tudjátok megtanulni a komplett gimis anyagot.

Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 04, 2011 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Idézet:
amúgy mindenki jön innen gólyatáborba? meg ha befizettétek rá a pénzt kaptatok bármilyen visszaigazolást utána hogy ez megtörtént? mert előtte kapsz e-mailt amibe van a kis kódod is.de utána én semmit.

elvileg kapnod kellene de a gólyatáboros oldalon, miután feldolgozták az átutalásodat és beazonosítottak a státusz át fog váltani "fizetve"-re a "fizetésre vár"-ról Smile
Vissza az elejére
Peka
Fanatikus Tag
Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 04, 2011 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

dani0219 írta:
akad köztünk valaki aki próbálkozott már a gólyatábori befizetéssel? Smile
megerősítettem a vásárlást de még mindig a válasz e-mailre várok. lehet h azt csak munkanapokon küldenek? :O

Tudom, hogy megoldódott, de még sokan kérdezik.

Mi van akkor ha nem kaptam visszaigazoló e-mailt?

Ha nem kaptál visszaigazoló mailt az azért lehet mert nem gmailel yahooval vagy hotmailel regeltél. A többi levelező rendszert nem szereti a rendszerünk.
De ne izgulj ha nem kaptad meg, attól még a pénzed megérkezik, és meg is fogjuk kapni, lét fontosságú infók nincsenek a visszaigazolóban.
Ha még nem utaltad el tedd meg nyugodtan, nem kell meg várni a válasz mailt.

Gépészkari Hallgatói Képviselet
Vissza az elejére
scheigl
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 05, 2011 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

A facebook csoporthoz én is szívesen csatlakozok, a nevem Scheigl József. Heves megye.
Vissza az elejére
kovamate
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 16, 2011 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

tudja valaki, hogy ki a kari szociális referensünk és hogy őt hogyan lehet elérni?
Vissza az elejére
dani0219
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 16, 2011 23:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Idézet:
tudja valaki, hogy ki a kari szociális referensünk és hogy őt hogyan lehet elérni?

www.szoc.sc.bme.hu
itt a kezdőoldalon megtalálod.
ugyaninnen az e-mail címe (egy jobb kattintás után) molnar.szabina.89@gmail.co​m
feltételezem hogy Molnár Szabina a neve és hogy 1989-ben született Very Happy
Vissza az elejére
kosom
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 22, 2011 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Nem tudja valaki, hogy biciklit lehet-e normálisan tárolni a koliban? Érdemes felvinnem, és azzal járkálni?
Vissza az elejére
stunsailteenytiny
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 10, 2019 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Bátyám hívta fel rá a figyelmemet, hogy a 2010-2011-es felvételi tájékoztató szerint az energetika alapképzéshez folytatásként írt mesterképzések közül egyet sem hirdettek meg. Ha nem számolom el magam, akkor viszont elvileg még nem fejezte be senki az alapszakot (7 félév és 3 éve hirdettek először[?]). Így van? Vagy csak a tájékoztatóból hagyták ki a mesterszakokat?
pakistani dresses
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gépészmérnöki Kar (GPK) Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebben a fórumban
BMEEOK.HU
HOLCAM.HU