Tartalomjegyzék BME Fórum 2015
Jó fórumozást! Gyertek minél többen!

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kattints a kedvenc témád alján a "Feliratkozás a témára" linkre, és email-ben értesülsz, ha utolsó látogatásod óta új hozzászólás érkezett. Csak az első új hozzászólás után kapsz emailt, így postafiókod nem lesz teli!
Google

2012-ben kezdünk :)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Közlekedésmérnöki Kar (KSK)
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Matheusz
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 25, 2012 11:12    Hozzászólás témája: 2012-ben kezdünk :) Hozzászólás az előzmény idézésével 

Várunk mindenkit, aki 2012-ben kezd a karon Smile Jelentkezzetek be itt a fórumon! Cool
Vissza az elejére
Felhasználó weblapjának megtekintése
mcfeher
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 15, 2012 8:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Jejj, remélem felvesznek

Very Happy
Vissza az elejére
MohaMartin
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 15, 2012 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Hello
Hát ha minden úgy alakul, ahogy szeretném (márpedig eddig nagyon úgy tűnik), akkor jövőre én is ide fogok járni Very Happy
Vissza az elejére
jAbel
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 15, 2012 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!
Kis szerencsével én is ide fogok járni jövőre. Azért biztató, hogy az oldal alján az első hirdetés egy pszichológusé Laughing
Vissza az elejére
mcfeher
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 22, 2012 23:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Na, úgy néz ki sikerült összehozni egy minimum 428 pontos felvételi eredményt, ami még persze változhat, de már majdhogynem csak több lehet. Elégnek kell hogy legyen szerintem államira, de ott a mumus, hogy a sok 500 pontos gazdaságira készülő emberkék közül hányan jelöltek az állambácsi közbenjárása miatt bme-ksk-t első helyen, mert ha túl sokan, akkor le lehet csúszni a helyekről.. vagy alaptalan a félelmem?
Vissza az elejére
MohaMartin
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 23, 2012 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Szerintem az már elég lesz. Amennyire tudom inkább a gépészmérnökit részesítették előnyben. Szóval szerintem annyira nem kell aggódni.
Persze azért most minden kicsit kiszámíthatatlan...
Vissza az elejére
MohaMartin
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2012 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Úgy tűnik, hogy nem leszünk valami sokan xD
Vissza az elejére
mcfeher
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 29, 2012 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

iszik mindenki, készülnek az egyetemre Very Happy
Vissza az elejére
MohaMartin
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 30, 2012 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Ilyen melegben nem is olyan jó az xD
Vissza az elejére
jAbel
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 21, 2012 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Már csak három nap! De ahogy a hozzászólások számát nézem nem igazán lesz túljelentkezés Very Happy (vagy még mindig isznak a többiek)
Vissza az elejére
MohaMartin
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 24, 2012 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Már csak pár óra és kiderül... aztán lehet hogy nagyobb lesz itt is a forgalom Very Happy
Vissza az elejére
jAbel
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 24, 2012 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Akkor asszem én kezdem a sort! Most már hivatalos, hogy titeket foglak boldogítani az elkövetkező években Laughing
Vissza az elejére
MohaMartin
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 24, 2012 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Én pedig leszek a második Very Happy üdv mindenkinek Smile
Vissza az elejére
Jack
Nagyon netfüggő
Nagyon netfüggő

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 24, 2012 21:37    Hozzászólás témája: Rotring Rapid A3 Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!
Gratula a felvetteknek!
Ide is bekopírozom a hirdetésem, gólyákat érdekelheti:

Keveset használt, tökéletes állapotú Rotring Rapid A3-as rajztábla eladó.
Ilyen : http://www.rotring.hu/?page=webshop/shop_detail&id=161&actmenu=1_12
Járműmérnökis gólyáknak kötelező. Nagyon sok időt meg tudtok spórolni azáltal, hogy 1: sokkal gyorsabb vele a munka 2:ha visszadobnak valamit mert 2 vonalzóval eltologatós módszerrel pontatlan voltál akkor kezdheted elölről.

Én 30 felett vettem, BME melletti boltban diákkal még jár a 20% kedvezmény ha minden igaz, így legyen 20ezer forint az ára.

Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 24, 2012 22:38    Hozzászólás témája: :-) Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!

Gratu a felvetteknek!
Fb-n indítottunk nektek egy csoportot: http://www.facebook.com/groups/188589117937950/
Jelentkezzetek! Smile

Élvezzétek a nyarat, amíg lehet! Very Happy
Smiley
Vissza az elejére
jAbel
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 24, 2012 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Idézet:
Élvezzétek a nyarat, amíg lehet! Very Happy

Ez kifejezetten biztatóan hangzik! Very Happy
Vissza az elejére
MohaMartin
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 24, 2012 23:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Már most várom Very Happy
Vissza az elejére
mcfeher
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 25, 2012 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

yay Very Happy
Vissza az elejére
nearo
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 26, 2012 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Ahoj!
Kérdés: K épületben ami régen alagsor volt, azt most előléptették földszintté? Egy év kényszerpihenő után egy ilyen teremnév vár a beiratkozással, hogy Kf76... az "én időmben" még csak alagsor meg magasföldszint volt.

HTML kikapcsolva
BBCode bekapcsolva
Emotikonok bekapcsolva
Vissza az elejére
Bagoly
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 28, 2012 0:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

nyugi az a Ka 26 uj neve csak.
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 28, 2012 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Én teljesen nyugodt vagyok Smile
Amúgy nem a Ka26, mert az most Kf38, a beiratkozás a régi Ka51-ben volt. Évnyitó viszont már Ka26-ban lesz.

Mókás volt egyébként a beiratkozás, fél órával kezdés után megjelent egy csapat gólya, mert rossz helyen várakoztak^^

HTML kikapcsolva
BBCode bekapcsolva
Emotikonok bekapcsolva
Vissza az elejére
Ferkó
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 29, 2012 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

nearo írta:
Mókás volt egyébként a beiratkozás, fél órával kezdés után megjelent egy csapat gólya, mert rossz helyen várakoztak^^

Jól kezdődött nekik is akkor...

nearo
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 30, 2012 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Jah... de azért mentségükre legyen mondva, hogy én is csak egyetlen friss térképet találtam neten és azt is úgy, hogy célirányosan kerestem. Ha a főbejáraton jöttek be, akkor simán hihették azt, hogy az a földszint, és nem az, ami alattuk van.

HTML kikapcsolva
BBCode bekapcsolva
Emotikonok bekapcsolva
Vissza az elejére
Ferkó
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 30, 2012 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

nearo írta:
Jah... de azért mentségükre legyen mondva, hogy én is csak egyetlen friss térképet találtam neten és azt is úgy, hogy célirányosan kerestem. Ha a főbejáraton jöttek be, akkor simán hihették azt, hogy az a földszint, és nem az, ami alattuk van.

többek között azért is szeretek ennyire idejárni, mert itt minden olyan jól szervezett...

stunsailteenytiny
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 12, 2018 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Csak mert csórikám ott áll magárahagyatottan és január óta az egyetlen hsz egy oda nem illő reklámszveg volt...na de most hogy sikerült mingyárt az első 3 hszsal offolni a témát, akkár szó eshet a ténylegesen idetartózó kommentekről, kérdésekről mindenről... Wink
Flyer maker
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Közlekedésmérnöki Kar (KSK) Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebben a fórumban
BMEEOK.HU
HOLCAM.HU