Tartalomjegyzék BME Fórum 2015
Jó fórumozást! Gyertek minél többen!

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kattints a kedvenc témád alján a "Feliratkozás a témára" linkre, és email-ben értesülsz, ha utolsó látogatásod óta új hozzászólás érkezett. Csak az első új hozzászólás után kapsz emailt, így postafiókod nem lesz teli!
Google

2012-ben kezdünk :)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK)
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Matheusz
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 25, 2012 11:10    Hozzászólás témája: 2012-ben kezdünk :) Hozzászólás az előzmény idézésével 

Várunk mindenkit, aki 2012-ben kezd a karon Wink Jelentkezzetek! Cool
Vissza az elejére
Felhasználó weblapjának megtekintése
mpetra
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 21, 2012 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Jajj, na végre egy fórum:) meglett az alkalmassági és úgy néz ki, hogy a pontjaim is meglesznek úgyhogy HAHÓVery Happy
Vissza az elejére
Boczi
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 24, 2012 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Ugyanez itt. Most volt csütörtökön utolsó szóbelim, érettségi kézben, úgy tűnik, minden rendben. Smile HALIIIIIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ Very Happy
Vissza az elejére
Boczi
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 29, 2012 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Ez az aktivitási szint cseppet aggasztó. Remélem mindenki nyaral. Very Happy Azért ha valaki erre járna, és véletlenül tud valamit a gólyatábor időpontjára vonatkozólag, akkor kérném, hogy írjon. Vagy a koleszról. Mert annyi adat kell hozzá, hogy jó lenne tudni, érdemes-e menni.
Vissza az elejére
mpetra
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 01, 2012 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

hahó, újra én *foreveralone*Very HappyD na milyen lett a csütörtöki szóbeli?Smile én is akkor voltam, fizikából. Mostmár vééége, úgyhogy én is elkezdtem nézegetni a gólyatáboros dolgokat. Elvileg augusztus 20 körül lesz.(?)Very Happy És én úgy hallottam, hogy érdemes koliban lakni, mert ott ha van valami beadandó dolog vagy tanulni kell akkor ott lesz segítséged:)
Vissza az elejére
Boczi
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 02, 2012 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Nos jó lett. Smile én fizikából közepeztem, matekból emelt... Szerintem elég lesz ami van, mondjuk lehetett volna jobb is. Matek írásbelin nagyon ideges voltam, konkrétan majdnem nekimentem a tanárnak XD
Remélem augusztus második felében lesz, nem szeretném kihagyni. Kolinál azt néztem, hogy lehet a Bercsenyibe és Schönherzbe is jelentkezni, aztán a Bercsenyiről nem sok jót hallottam, a Schönherzről viszont annál többet Very Happy (mondjuk mind VIKes vélemény)
Vissza az elejére
Langa
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 04, 2012 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!Az alkalmassagi nekem is megvan,aztan,hogy felvesznek-e majd kiderul...... nem tudjatok esetleg hol lehet megnezni az alkalamassagi eredmenyeket,marmint ,hogy hanynak sikerult az erdekelne igazabol.
Smile
Szerintetek mennyire volt nehez a matek emelt?szerintem az elozo evekben sokkal konyebb feladatok voltak,legalabb is nekem.
nem tudom neztetek az elso eves tantargyakat? hogy alltok a szabadkezi rajzzal?abrazolo geometriaval? Very Happy
Vissza az elejére
sloeb
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 04, 2012 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Hát szerintem is nehezebb volt most az emelt matek, az írásbelije nekem elég gyenge lett...első rész az még ok, de utána...
De legalább jó lett a fizika, meg van nyelvvizsgám úgyhogy szerintem elég lesz (csak az egyetemen ne legyen valszám. meg kombinatorika, de mondjuk mért is lenne építészkaron...Very Happy).

Egyébként miben rosszabb a Bercsényi a Schönherznél?
Vissza az elejére
Felhasználó weblapjának megtekintése
Boczi
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2012 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok Very Happy

Szerintem a matek emelt nem volt nehezebb, csak az előző évekhez képest más típusú feladatok voltak.
Az alkalmassági felvételi arányra én is kíváncsi lennék, de szerintem ezt az elmúlt évekről nem nagyon tették fel. A tantárgyakat nézegettem, mik lennének, a filozófia kicsit meglepett Very Happy Mondjuk csak 2 kredit, de akkor is kíváncsi vagyok. A rajz szerintem nekem megy, de ábrázoló geometriáról idén hallottam először. Úgyhogy azzal sehogy se állok, de erre lesz a jövő év... A Valóság gondolat rajz-ot szeretném megvenni és még nyáron nézegetni, meg kicsit rajzolgatni, de booklineon nincs, librin talán... -.-" Még antikváriumban meg kéne nézni, ott lehet van. Már egy éve meg akarom venni, nekem az KELL.

sloeb el kell keserítenem téged, szerintem integrálás/deriválás mellett biztos lesz valszám és kombinatorika (nem szeretem én se... mindig kimarad valamilyen gondolat.. )

Kolesz. Nem tudom. Very Happy Amennyiben rosszabbnak tűnt, az az, hogy többen laknak egy szobában, és csak emeletenként van fürdő. Schönherzben szobánként. De jó lenne ezekről többet tudni... :/
Vissza az elejére
Langa
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 14, 2012 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Lehet ha nem volt nehezebb a matek,en minden esetre a joo szoveges feladatokat vartam ..... Crying or Very sad
Hat azert a filozofia az kell szerintem.Az epiteszetrol is kell filozofalni majd... Very Happy
A Valosagos konyv valamelyiken megvan...nekem is onnan van meg.Vannak jo rajzok a konyvben ...amitol mondjuk megjon a kedved rajzolni,de ha nem rajzolsz akkor...soha nem fogsz ugy rajzolni...
A lenyeg ,hogy csak egy ev matek lesz...szerencsere Very Happy
tudtommal a bercsenyiben vannak 2 agyas szobak is...vizesblokk...jobb mintha a 2km-re levo patakra kellene lejarni mosakodni Wink
Vissza az elejére
floramanguszta
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 20, 2012 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!
Én is ide jövök valószínű, pár nap múlva kiderül. Wink
Vissza az elejére
mpetra
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 24, 2012 22:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

nananana mi a helyzet? mindenkit felvettek??Smile
Vissza az elejére
Noémi
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 01, 2012 20:19    Hozzászólás témája: GT Hozzászólás az előzmény idézésével 

Hol tudok infót szerezni a gólyatáborról?
Vissza az elejére
_canadian
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 02, 2012 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok ! Smile

kézhez kaptam a felvételi értesítőt Very Happy felmerült 1-2 Question ...
1.
a DVD mellékleten - a gólyatáboros résznél lehet jelentkezni egy megadott linken keresztül. Viszont nekem semmit nem nyit meg Shocked
Confused

2.
kollégiumi jelentkezésnél bercsényi/schönherz van megadva. csak az egyiket lehet megpályázni? vagy mindkettőt ? ( kvázi vésztartalék ha az egyikben nem lenne férőhely.)

3.
matek 0 zh érvényes az építészkari hallgatókra is Question
Vissza az elejére
gulabgang
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 26, 2014 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

sak betévednek ide a kósza lelkek, de senki nem szól hozzá. gólyatáborról lehet már valami infókat tudni?
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építészmérnöki Kar (ÉPK) Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebben a fórumban
BMEEOK.HU
HOLCAM.HU