Tartalomjegyzék BME Fórum 2015
Jó fórumozást! Gyertek minél többen!

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kattints a kedvenc témád alján a "Feliratkozás a témára" linkre, és email-ben értesülsz, ha utolsó látogatásod óta új hozzászólás érkezett. Csak az első új hozzászólás után kapsz emailt, így postafiókod nem lesz teli!
Google

Talált tárgyak

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Hirdetések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
meotisz
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 12, 2011 21:23    Hozzászólás témája: Talált tárgyak Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok!
A cél az egyetem területén talált talált tárgyak visszajuttatása a tulajdonosának, a lehető legkevesebb utánajárással. Aki járt már úgy, hogy elhagyta valahol tolltartóját/pulcsiját/etc. és a keresésére indult, az tudja, hogy ezeket korántsem egyszerű előkeríteni, még akkor sem, ha a becsületes megtalálók éppen a takarító nénik, akik kitartóan őrzik e holmikat a takarítói szobában. Másrészt van, hogy csak nap végén vesszük észre, hogy valami hiányzik, és azt sem tudjuk, hol kezdjük a keresést...
Vissza az elejére
meotisz
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 12, 2011 21:27    Hozzászólás témája: Talált tárgyak Hozzászólás az előzmény idézésével 

Február 25-én, pénteken a K240-ben találtam 12 óra utáni szünetben egy 0,5-es [b]rotringot[/b].
Március 1-én talált [b]gyűrű[/b] a K253-hoz legközelebbi lány mosdóban, 13 óra tájban.
Vissza az elejére
tartalom
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 20, 2011 14:17    Hozzászólás témája: iPod keresi gazdáját Hozzászólás az előzmény idézésével 

November 15-én délelőtt, az Infopark szélén, a Magyar Szentek Plébánia közelében, az avarban találtunk egy iPod-ot.
Gazdája jelentkezhet az alábbi email címen:
tartalom@hotmail.hu
Vissza az elejére
meck
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 13, 2012 20:33    Hozzászólás témája: mobil elveszett Hozzászólás az előzmény idézésével 

Sziasztok! Ha valaki talált egy mobilt a villamoson(egy bme-s találta meg tudom, csak a nevét elfelejtettem...), akkor kérem jelezzen:
meck@freemail.hu
a mobil francia nyelvű volt, és samsung Confused
Vissza az elejére
ConnieKeefe
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 15, 2014 8:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Hát, kezdetnek nekem most lesz meg a notebookom, amiből eladóvá váltak a következő nullkilométeres használatlan alkatrészek:

2x1GB DDR-II PC5300 667Mhz notebook memória
120GB 7200RPM SATA notebook merevlemez (nagyon gyors fajta)

Ezen felül ha valakinek olcsó noti kell így sulikezdésre, szívesen segítek a beszerzésben, persze garival, és olcsón.
Sign up with 201-01 - pass4sure for getting CLO-001 - braindumps - vce testking courses exam and Stanford University. We also provide best Hodges University and Keiser University with guaranteed success.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Hirdetések Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebben a fórumban
BMEEOK.HU
HOLCAM.HU