Tartalomjegyzék BME Fórum 2015
Jó fórumozást! Gyertek minél többen!

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kattints a kedvenc témád alján a "Feliratkozás a témára" linkre, és email-ben értesülsz, ha utolsó látogatásod óta új hozzászólás érkezett. Csak az első új hozzászólás után kapsz emailt, így postafiókod nem lesz teli!
Google

Javaslatok
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórummal kapcsolatos dolgok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Matheusz
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 12, 2007 23:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

jolvanna írta:
Halihó!
Nem olyan fontosm, de azért megkérdezem: hogyan lehet csoportot létrehozni? Ilyen nagy tettekre csak admin / moderátor képes v közönséges földi halandó is?

Csak admin, ha jól tudom.

Vissza az elejére
Felhasználó weblapjának megtekintése
jolvanna
Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 14, 2007 0:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Matheusz írta:
jolvanna írta:
Halihó!
Nem olyan fontosm, de azért megkérdezem: hogyan lehet csoportot létrehozni? Ilyen nagy tettekre csak admin / moderátor képes v közönséges földi halandó is?

és létrehozna vki egy csoportot - mondjuk vmi olyan néven h "(volt) zrínyisek ZMG Zeg" - , ha szépen kérem?
Vissza az elejére
Matheusz
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 14, 2007 9:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

jolvanna írta:
Matheusz írta:
jolvanna írta:
Halihó!

és létrehozna vki egy csoportot - mondjuk vmi olyan néven h "(volt) zrínyisek ZMG Zeg" - , ha szépen kérem?

Készen van. Te vagy a csoport moderátora.

Vissza az elejére
jolvanna
Írogat ;-)
Írogat ;-)

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 18, 2007 5:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Matheusz írta:
jolvanna írta:
Matheusz írta:
jolvanna írta:
Halihó!

Készen van. Te vagy a csoport moderátora.

köszönöm!! ha nagy leszek, meghálálom Very Happy

Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 23, 2007 0:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Nincs mit. Ja, és már megy a levelezés is teljesen!
Vissza az elejére
Kuznyecov
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 23, 2007 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Nem olyan fontos dolog! De azért megkérdezem. Még anno amikor regisztráltam a fórumra, a felhasználónevembe zárójelbe beraktam a régi fórumos ismertetőjelemet. Annyi a kérdésem, hogy van mód arra, hogy esetleg a zárójeles részt töröljük a nevemből. Ha nincs akkor sincs semmi probléma, csak mostmár gondoltam megkérdezem.

u.i.: Köszönöm! Ha nagy leszek meghálálom Wink
Vissza az elejére
primedark
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 28, 2008 21:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

lenne egy ötletem! vagy ha már létezik ilyen akkor sajnálom, láma vagyok nem látom a beállítások között. nem lehet azt valahogy megoldani, hogy a hozzászólások közül a frissek kerüljenek előre és idő szerint csökkenő sorrendben? nem olyan frankó kattintgatni a friss hszekért Smile
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 29, 2008 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

primedark írta:
lenne egy ötletem! vagy ha már létezik ilyen akkor sajnálom, láma vagyok nem látom a beállítások között. nem lehet azt valahogy megoldani, hogy a hozzászólások közül a frissek kerüljenek előre és idő szerint csökkenő sorrendben? nem olyan frankó kattintgatni a friss hszekért Smile

Hi! Erre gondoltam én is. Lehet, hogy a későbbiekben ezt a beállítási lehetőséget beleteszem a fórumba. Viszont szerintem így logikus, ahogy most van. Hiszen ha fordítva lenne, akkor meg lentről kellene az oldalt felfelé görgetni, mivel pl. a legfelső hozzászólás egy alatta levőre lenne a válasz, s akkor már elolvasnád, mire válaszoltak. Mivel az utolsó 1-2 oldal linkja alapból kint van, így most sem vészews a dolog. Rákattintasz, majd End gomb, és a legrissebbet látod... Wink De lehet, hogy megcsinálom, de most nincs rá időm.

Vissza az elejére
primedark
Gólya
Gólya

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 29, 2008 23:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Matheusz írta:
Hi! Erre gondoltam én is. Lehet, hogy a későbbiekben ezt a beállítási lehetőséget beleteszem a fórumba. Viszont szerintem így logikus, ahogy most van. Hiszen ha fordítva lenne, akkor meg lentről kellene az oldalt felfelé görgetni, mivel pl. a legfelső hozzászólás egy alatta levőre lenne a válasz, s akkor már elolvasnád, mire válaszoltak. Mivel az utolsó 1-2 oldal linkja alapból kint van, így most sem vészews a dolog. Rákattintasz, majd End gomb, és a legrissebbet látod... Wink De lehet, hogy megcsinálom, de most nincs rá időm.

köszi a helpdesket. már lassan én is tapasztalgatom, hogy hogy lehet lendületesen fórumozni. egyébként tényleg jó és logikus így csak én nem szoktam még meg Smile

Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 30, 2008 9:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Nem olvastam vissza, ha esetleg volt már az alábbi felvetésem, akkor bocs.

Szóval számomra igen zavaró, hogy például minden topicban az első oldal az a megalapító hozzászólás, tehát a több évvel ezelőttivel kezd és nem a frissekkel. Ugyanis pl. az ÉŐK-s topicban a 85. oldalon van a mostani, friss társalgás, annak ellenére, hogy az 1. oldalon már a régmúlt kommentjei olvashatóak.

Nagyon adnám, ha meg lehetne azt oldani, hogy az 1. oldal az a friss cuccos lenne, míg az utolsó oldal az őskort szimbolizálná.

Előre is kössz!

Ikaros
Zöldfülű
Zöldfülű

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 30, 2008 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

fradista írta:

Nagyon adnám, ha meg lehetne azt oldani, hogy az 1. oldal az a friss cuccos lenne, míg az utolsó oldal az őskort szimbolizálná.

Előre is kössz!

Hali!
A lap alján be lehet állítani, hogy a régi, vagy az új hsz-ek kerüljenek előre.
(Hozzászólások megtekintése: Újak előre ==> Mehet)

Vissza az elejére
Frehley
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Vas. Feb. 06, 2011 22:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Heló!
A megítélésem szerint szükség lenne egy olyan "összkari" topic-ra, ahova a kartól független témák kerülhetnének. Pl: felvételi, sport, hk, bulik, szolgáltatások, kolik, stb. Másfelől nem szerencsés, hogy a fórumozók a saját karuk topic-jában vannak elkülönítve. Smile

Egy csomó kivét, egy csomó bevét, meg egy rakás egyenleg.
Vissza az elejére
Matheusz
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 07, 2011 1:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Frehley írta:
Heló!
A megítélésem szerint szükség lenne egy olyan "összkari" topic-ra, ahova a kartól független témák kerülhetnének. Pl: felvételi, sport, hk, bulik, szolgáltatások, kolik, stb. Másfelől nem szerencsés, hogy a fórumozók a saját karuk topic-jában vannak elkülönítve. Smile

Szia!

Köszi a javaslatokat! Az "Általános dolgok az egyetemmel kapcsolatban" topicban kartól függetlenül lehet beszélgetni, akár bulikról is. Az egy topic az összes egyetemistának szerintem elég rossz ötlet, mivel van olyan időszak az évben, amikor így is karonként közel 100 üzenet érkezik (kari gólyatáborral kapcsolatban, tantárgyakkal kapcsolatban stb.). Mivel az egyetemen sincs túl nagy átjárás a karok között (sem tantárgyak esetében, sem ismerettségeknél), így igazából ezt nem tartom jó ötletnek.

Ha változnak majd a fórumos szokások, akkor érdemes megfontolni a változtatást, de jelenleg a fórumozók 99% csak a saját évfolyamtársaival szeretne beszélgetni, vagy a saját karán hallgatókkal.
Vissza az elejére
Frehley
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 07, 2011 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Matheusz írta:
a fórumozók 99% csak a saját évfolyamtársaival szeretne beszélgetni

Ezt honnan lehet tudni?

Egy csomó kivét, egy csomó bevét, meg egy rakás egyenleg.
Vissza az elejére
Matheusz
Abszolút Fanatikus Tag
Abszolút Fanatikus Tag

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 07, 2011 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével 

Frehley írta:
Matheusz írta:
a fórumozók 99% csak a saját évfolyamtársaival szeretne beszélgetni

Ezt honnan lehet tudni?

A fórumcsoportokat a fórumozók alakították ki, így az egyes évfolyamfórumokat. Ha érdekelné őket másik kar, vagy akár másik évfolyam, mint a sajátjuk, akkor nem így alakultak volna ki a csoportok. Továbbá a látogatók követése alapján 99% csak a saját karát nézi meg a fórumon, és azon belül is csak a saját évfolyamát.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórummal kapcsolatos dolgok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz fájlokat ebben a fórumban
Letölthetsz fájlokat ebben a fórumban
BMEEOK.HU
HOLCAM.HU